Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit adhatnék a barátomnak az...

Mit adhatnék a barátomnak az egyik hónapfordulónkra? (Nem nagy ünnep, de szeretném mrglepni)

Figyelt kérdés

Már kitaláltam egyet, és kész is, egy kávéscsésze, amit én díszítettem. Emellé kellene valami.

Ha bárkinek van bármi kreatív ötlete, nyugodtan írjon.

Köszönöm!


2016. júl. 21. 18:51
 1/7 anonim válasza:
43%
Kep rolatok, kedvenc csokija, sussel neki valamit, esetleg irj neki egy levelet amiben leirod mennyire szereted stb
2016. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Hónapforduló? Ilyen is van? És mit fogsz adni a téli napfordulókor?
2016. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Épp elég az a kávéscsésze, mivel a hónapforduló nem egy ünnep, csak egy átlagos nap, szerintem ezt is furának fogja találni, meg nem érti majd mit ünnepeltek...
2016. júl. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy mit ünneplünk. A 3.-ra ő készült, a 4.-re most én akarok. Ötleteket várok, nem pedig azt, hogy hülyeség az ajándékozás.
2016. júl. 22. 07:01
 5/7 anonim ***** válasza:

most azt mondod nem hülyeség, de 3 év múlva fogni fogod a fejed, hogy mit adj neki, mert már minden létező dolgot ellőttél.

én a fél évet ünnepelném és onnantól kezdve az évforulókat. a mostani felállás elég komolytalan és nem is praktikus.

ha nagyon adni akarsz valamit,akkor találj ki valamilyen közös programot, vagy főzz neki vacsit/süss neki.

2016. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a baratommal 1eve 1 honapja vagyunk egyutt! Az elejen minden honapfordulot megunnepeltunk! Ha leirod a baratod h milyen szemelyiseg konnyebb lesz tanacsokat adni! De h ha mar kavescseszet adsz neki akk az ajandek legyen kave temaju mondjuk vehetnel neki vmi kulonleges kavet a pici uzenet lehetne kavebarna szinu lapra irva stb ;)
2016. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne sprirázd túl, mert később nem tudod überelni, aztán arra inspirálod, hogy ő viszonozza. Persze jó adni, de aztán a kis bisz-baszok felszaporodnak, és az ember nem meri kidobni őket, mert fél, hogy számon tartja aki adta. És "ellenőrzés" lesz.

Ha rám hallgatsz, menjetek egyet sétálni, vagy menjetek moziba, vagy vacsorázni. Vagy főzz neki finomat. Egy gyertya, kevés bor, halk romantikus zene, ... tán még a kezedet is megkéri.

2016. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!