Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 8. évfordulós ajándék /...

8. évfordulós ajándék / meglepi? 24/L

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz a 8.évfordulónk a párommal.

Mit adhatnék neki? Bármilyen ünnep van és kérdezem hogy mit szeretne természetesen az a válasz hogy "van mindenem".


2016. júl. 25. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold, hogy én most feltétlen kötözködni akarok, mert nem áll szándékomban.

Azok, akik már hosszú évek óta együtt vannak, akik már évtizedek óta is együtt vannak szerinted úgy kelnek és fekszenek, hogy rózsaszín ködben élnek folyamatosan? A mi kapcsolatunk olyan próbákat is kiállt, amin mások már a legelején feladták volna. (Nem, nem megcsalás meg ilyenek...) Az egy teljesen természetes folyamat, hogy a kezdeti szerelem mámor, az az idő folyamán átalakul egy erős érzelmi kötődéssé, szeretetté. Viszont, ahogyan vannak rossz időszakai is egy kapcsolatnak (mert mindenhol vannak), úgy a fellángolás időszaka is eljön néha, amikor még akár sok év múlva is csillogó szemmel tudunk nézni a másikra.

Aki tényleg szó szerint az ÖRÖK szerelmet keresi, az valószínűleg csalódni fog. Pont úgy, mint aki az örök gondtalanságot keresi, mert az pont így nem létezik.

Viszont ha megvan az erős alapja a kapcsolatnak, akkor fel nem merül az a kérdés, hogy a másik közönyös lenne mert nincs konkrét ajándékötlete tőlünk. Nyilván, ha azt tapasztaljuk, hogy egyre inkább egyre több témában lesz közönyös, akkor természetesen az jelezheti azt hogy valami probléma van. De akkor is meg lehet beszélni, én úgy gondolom.

2016. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Húú hát ezt elég volt végigolvasni. Egyébként én sem szoktam konkrét dolgokat kérni mert tudom azt hogy úgyis a lehető legtöbbet adja nekem ami csak telik tőle. Ettől függetleneül imádom. Mondjon bárki bármit, néhány ilyen rosszalló gonosz ember miatt nyilván nem fog tönkremenni a kapcsolatunk és igenis nagyon büszke vagyok rá hogy egy ilyen ember mellett lehetek akivel már 16 éves korunk óta ugyanazok a céljaink. Ezekért mindig is közösen tanultunk , dolgoztunk , küzdöttünk és nagyon bízom benne hogy ugyan ezt sikerül majd átadnunk a gyerekeinknek. Hogy ne kelljen nekik 100 kapcsolat hanem legyen elég 1 amire várjanak és amiben boldogok tudnak lenni mint mi a párommal.
2016. júl. 26. 15:35
 13/14 anonim válasza:
100%

Én is mindig ilyet mondok akárki kérdezi (főleg a páromnak), persze évközben adom az ötleteket, de 2dolog miatt kerülöm a konkrét válaszadást:

1. Ha ajándék ne én mondjam meg, mert akkor nem is olyan izgi.

2. Nem tudom, mennyit szán az ajándékra, ha esetleg én mondok valami olyat ami számára drágább akkor csak csalódást keltek benne.

Amúgy bármit kapok mindig örömmel tekintek rá mert szeretetből, szerelemből szívből kaptam és nem pedig mert muszáj. ;)

Ha 8. éve együtt vagytok biztos ismered annyira hogy tudod mit szeret (nyilván téged és ezért mondja hogy meg van mindene), tudod mi a hobbyja, én mindig olyat adok hogyha esetleg nem velem van tudja hogy tőlem van és lélekben vele vagyok.

2016. aug. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Te kedves kérdező és a veled egy véleményen lévő hozzászólók honnan tudjátok hogy nincs annál nagyobb szerelem mint amit most éreztek? Sehonnan. Már gyereket terveztek? Te dolgod, én nem tenném míg másokat, lehetőleg minél több embert,esetemben lányt, meg nem ismerek. 16 évesen elkötelezni magam valaki mellet elképzelhetetlen lett volna nekem. 46 évesen már 30 éves kapcsolatod lesz elméletileg. Mert a gyakorlatban szinte kizárt hogy addig tart. Egyszerűen ilyen a világ minden felgyorsult mobilizálódott információ óceánban élünk és nem tudod magad függetleníteni ezektől a hatásoktól. Ma tetszik a párod, holnap is, az után is, de egy hét múlva, képletesen értelmezve természetesen, észreveszed hogy közömbösséget érzel néha iránta, majd ezek egyre gyakrabban jelennek meg nálad, végül ha szembe találod magad egy viharos szerelemmel akkor fogod és otthagyod. És ez nem hűtlenség, hanem természetes folyamat.
2016. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!