Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 6. évfordulóra milyen programo...

6. évfordulóra milyen programokat ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés
Ha esetleg vacsora, akkor hol érdemes, ahol azért az árak sincsenek nagyon elszállva? :)
2016. aug. 30. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Zilla, Limoncello elegáns éttermek, állatszeretőknek Zoo Café
2016. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi a keret, de egy éjszakai hajós városnézés pl. szép lehet, ha belefér. Egy nappali is persze, BKV-hajóval, azon is lehet inni egy pohár valamit, sört, bort, kávét.


Vacsorázóhely millió van. Nem tudom, kinél mit jelent a "nincs elszállva"? Mondjál keretet, konyhatípust, és próbálok ajánlani.

2016. aug. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat! A BKV -s hajózás tényleg nem rossz ötlet, köszi! :)


Konyhatípus mindegy szerintem, ami a keretet illeti pedig olyan 1000-1500 körüli összegre gondoltam fogásonként :)

2016. aug. 31. 10:22
 4/7 anonim ***** válasza:
1000-1500 ft az sajnos kifozde kategoria. Menjetek ki heckezni a romaira pl.
2016. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Anelkul hogy bunko akarnek lenni, remelem hogy 6 ev egyuttlet utan nem a gyakorikerdeseken kell majd otleteket szerzenem ahhoz, hogy mit csinaljunk.
2016. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nem telik étteremre, akkor ne erőltesd.

süss neki valamit otthon, hűts be pezsgőt.kajáljatok meg és menjetek el valamerre .vagy otthon találj ki valamit

ha nem telik étteremre akkor tényleg ne menjetek,az senkinek sem hiányzik,hogy ott izguljatok,hogy jajj kitelik -e, meg nem rendelhetünk drágát, marad a legolcsóbb fogás.

mert egy normális étteremben pl egy főfogás 3 ezertől indul. és ez nem burzsuj étterem. de te is megnézheted a honlapokat,sok helyen fent van az árlista.

akkor már inkább menjetek el pizzázni,azzal is jól lehet lakni. de elvitelre is lehet kérni és valahol vízpart mellett megenni ,összebújni stb

2016. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Piknik? Pl:Gellért hegyen
2016. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!