Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit adjak a barátomnak az egy...

Mit adjak a barátomnak az egy éves évfordulóra?

Figyelt kérdés
Júliusban lesz, tehát még van időm, de foglalkoztat a gondolat! Nem olyan válaszokat szeretnék, hogy a te barátod, te tudod mi kell neki meg hasonlók, hanem a ti eddigi tapasztalataitok, ötletek. Mindenképpen valami kézzel készítettet szeretnék, gondoltam arra, hogy veszek egy napló szerű kemény borítós könyvet, és az elejét kidekorálom. ami egyedüli hobbija az a zene. Esetleges van más ötletetek lányok? Vagy fiúk ti minek örülnétek? Ami ki van zárva az a közös vacsora meg a házi süti, mert nem élünk együtt, és nem igazán megoldható, talán majd később!

2017. jún. 5. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
pipázd le
2017. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Én muffint sütöttem neki, kivágtam egy szív formát papírból és úgy megszórtam porcukorral, majd levettem a papírt. Ezt megcsináltam az összessel
2017. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
63%

Én szexi fehérneműt vettem és egy kedves kézműves csokit.:) Közösen vettünk egy bort és választottunk egy filmet.

De csináltam már olyat is, hogy egy emlékdobozba az eddigi összes képünket bele tettem és mindegyik hatuljara ráírtam a dátumot plusz valami megjegyzést, ami emlekezetesen ahhoz a képhez, esemenyhez vonható. Ez volt a kedvenc.

2017. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekünk is most volt a 3. évfordulónk :) Én is mindenképp saját kezűleg készített ajándékot szerettem volna adni a Barátomnak és nagyon sokat törtem rajta a fejem,hogy mit, végül egy kispárnát varrtam neki egy pólómból és másik anyagból szivecskéket varrtam rá ,nem nagy cucc :) (Egyébként pont itt van mellettem és üzeni,hogy nagyon jó ajándék volt :D )Ha a zene a hobbija,akár valami azzal kapcsolatos mintákat varrhatnál rá.
2017. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

gondolom van egy rakat közös képetek, vegyél egy fotó kartont, idörendben egy pár összekötő mondattal tedd ki a 10 legjobbat.

Mivel nyár van egy welness hétvége 2esben...

Kort írhattál volna..

Hord nyakláncot? Egy medál esetleg?


Pasi vagyok virág csoki, vacsora ezekkel le szoktam tudni, nem igen emlékszem miket kaptam 1 évesre.

2017. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a ffiak szempontjabol nezve az ilyen kozos kepes bogre/parna/mittomenmi felejtos.. a kidekoralt naploert se hinnem, h barmelyik fiu odalenne!

Attol is fugg amugy, hogy mennyi a kereted az ajandekra ill h kb hany evesek vagytok.

Mennyire hobbija a zene? Gitarozik pl? Keszithetsz neki

2017. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bakker.. elkuldtem! Szval keszithetsz neki v vehetsz pengetot. V szivesen tanulna hobbibol gitarozni? Lepd meg egy olcsobb "gagyibb" gitarral. Esetleg vmi kedvenc eloadotol kijott lemez? Fejhallgato? Kozos szamok tracklist cdn?
2017. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
20%
Multiplikátoros telebabrátort.
2017. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Egy fatablara vagy festovaszonra vagy amit talalsz arra ragasztassz kis kepeket ugy, hogy egy 1-es szamot formazol beloluk. Vagy borosuveget kidiszitesz. Ures kis palackba tettem egy osszegongyolitett kis levelet aminek a szeleit kicsit megettem e sa palackot kidiszitettem. Fakockakra ragasztottam kepeket amiket aztan ki tudott rakni (4db kocka kell hozza csak). Egy fadobozt kidiszitettem kivulrol aztan kepek vegei osszeragasztottam es beletettem oket a dobozba( ha az elso kepet kiemelte akkor jott vele a tobbi is es igy egy hosszu kepsorozat lett). Parnat en is varrtam mar neki amire transzfereltem szoveget, a masik oldalara pedig ponponokbol kiragasztottam egy love feliratot. Vagy ha talalsz egy horgonyos kulcstartot belegraviroztathatsz valamit. Az enyem piciket volt es igy a kezdobetuinket vesetten bele.

Hirtelen ennyi. Pinteresten nezz szet tobb otletert.

2017. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek nagyon!! <3 aki írta, hogy nem értékelik a parna bögre stb romi dolgokat, lehet, a többség ilyen, de az enyém szereti! :) a zenés ötletek nagyon tetszettek, igen gitár, mondjuk hangszere van, de a pengető nagyon tetszik!! Köszi! Lehet lesz párna is! :)
2017. jún. 9. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!