Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mitől lehetne különleges az...

Mitől lehetne különleges az évfordulónk?

Figyelt kérdés
A vacsora egy borral/pezsgővel nem különleges, tipikus évfordulós étterem/wellness túl snassz, nem akarunk elutazni sem. Nem szextippeket várok.
2018. szept. 13. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Miért vagytok együtt ha még azt sem tudod, hogy mit szeret a párod?

Amit leírtál kb. semmit sem ér, felesleges információk de semmi lényeges.


Csináljátok azt, amit szerettek... ha ez sem megy, akkor +1 pár, akik csak együtt van, mert az úgy kényelmesebb.

2018. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell különleges program. Csináljátok azt, amit szerettek. Ha jó a kapcsolat, akkor jól fogjátok érezni magatokat. Ha nem, akkor kitalálhattok akármit, nem lesz különlegesen jó a kapcsolatotok.

Vacsora szerintem egyáltalán nem rossz, ha van olyan hely, ahova szívesen elmennétek. Utána romantikus séta olyan helyeken, ahova szép emlékek kötnek. És elmondani egymásnak az érzéseiteket.

2018. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Összecsomagolod, viszel egy sátrat és valahol vadkempingeztek, ott kis gázfözön készített vacsorával! Ilyen még garantáltan nem volt, különleges lesz!
2018. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amiket szeretünk, azok történnek mindig. Úgy éreztem, hogy valami olyan kéne, ami még soha nem volt, mert ez nem egy átlagos nap.


A hirtelen jött vadkempinget imádnánk (a párom is), de elrángatni őt esélytelen :( Ezért írtam, hogy nem utazunk.



Első "válaszoló", tudom, te is folyton ilyen kedvességeket kapsz az életed minden területén, ezért írsz ilyeneket.

2018. szept. 13. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én írtam a kempinget - nem kell "utazni", elég csak pár km-rel arrébb menni a közeli erdöszélre/folyópartra. Öt meg egyszerüen beülteted az autóba es fél óra alatt ott vagytok a helyszínen!
2018. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én feleségem a 10-ik házassági évfordulóra egy Jean Michel Jarre koncertre vitt el. Életem legszebb évfordulója volt.
2018. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Gyertyafényes vacsora közben jelented be, hogy szakítasz, mert találtál olyat, aki jobban megbecsül és az ágyban is jobban teljesít.

Akár hiszed, akár nem, mostani párodnak örökre emlékezetes lesz ez az évfordulói vacsorátok!

2018. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!