Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vegyek a barátom 18....

Mit vegyek a barátom 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Ő az én 18.szülinapomkor Balatonra vitt nyaralni, egy kiscicát kaptam tőle, és sok édességet. Sajnos én nem tudok ilyet biztosítani, hogy valahova telelni vigyem ugyanis kevés a zsebpénzem és mindig is nagyon rossz voltam ajándék vásárlásban. 1,5 éve vagyunk együtt. Tavaly egy parfümöt vettem neki, és a kedvenc csokiját,viszont most visszatekintve elég gáznak tartom ezt az ajándékot és kevésnek. Gondolkodtam még azon is, hogy ajándékutalványt veszek a kedvenc ruhaboltjában,viszont ez sem életem legjobb ajándéka. Ékszert nem szereti, közös képes dolgok kilőve, ugyanis nincs vállalható közös képem vele. A szexi fehérneműszett pedig nevetségesen mutatna a kislányos alkatomon. Valakinek valami tipp, vagy ti fiúk minek örülnétek a legjobban? 18/L
2018. okt. 15. 02:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy kevés egy ajándék ezt felejtsd el. Ez nem ilyen anyagi verseny.


Találd meg a saját stílusod ebben. Lehet neked az lenne jó, ha tök spontánul valami egészen apró dolgot vennél, vagy csinálnál, vagy kitalálnál. De nekem volt már olyan nőm is, aki kerek perec megmondta, hogy ő nem fog venni soha semmit ilyen alkalmakra. Hanem csak év közben ha valami spontán eszébe jutott akkor kaptam tőle ezt azt.

2018. okt. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval az a lényeg, hogy ne őt utánozd ebben. Hanem figyeld magad, hogy neked mi az ami működik, ami tényleg belőled jön.
2018. okt. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

minek kell olyan nagy összegben vásárolni. Ejj látszik hogy csak 1 éve vagytok együtt.

Én barátnőmtől szoktam kapni egy tortát, egy üveg piát, főz valami finomat, és este sem ért véget a szülinapom.

Szerintem ennyi bőves sok a férfiak 90%-ának. Akinek nem ahhoz sok szerencsét a továbbiakban.

2018. okt. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Esetleg egy kulcsot, mint az élet kulcsát.

Adhatsz bármit, aminek orul, nem az osszeg számít

2018. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyelvtanuláshoz könyvet. Mert ha így folytatódik a "család program", amit a kormány kitalált, itt ember nem fog tudni megélni 5 év múlva. Úgyhogy szükség lesz a nyelvtudásra.
2018. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!