Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Melyik jelmez lenne a legjobb...

Melyik jelmez lenne a legjobb egyetemi farsangi buliba?

Figyelt kérdés

Egyetemi ismerősökkel farsangi bulit szervezünk, és szeretnék valamilyen klassz jelmezben menni. Szeretnék jól kinézni (vagyis lesz ott olyan személy, akinek tetszeni szeretnék), mindenképpen lányos jelmezre gondoltam, amiben lehet mozogni, táncolni, leülni. Eddig a következők jutottak eszembe:

- én kicsi pónim (ebből vicceset is ki lehetne hozni, de talán túl dedós:()

- pin up lány (retrós ruhák, kiegészítők, feltupírozott haj)

- Pöttyös Panni (szintén kicsit dedós, piros pöttyös ruha, két copfba fonott haj, ugyanilyen játékbabával)

- Hófehérke (van egy szép fehér ruhám és cipőm, Youtube-on találtam klassz Hófehérke sminket, kiegészítőnek meg vihetnék piros almát)


Nektek melyik tetszik a legjobban? Fiúk, Ti melyikre figyelnétek fel a legjobban? Van esetleg jobb ötletetek? (ne legyen túl költséges, de az nem baj, ha varrni kell hozzá, mert az megy) Előre is köszi!


2012. jan. 24. 21:48
 1/2 A kérdező kommentje:

Amúgy ha már segítséget kérek, adok már pár tippet:

Schmitt Pál - játékszemüvegre erősítve 2 vaníliás karika, egy könyv, aminek a szerzője át van ragasztva Schmitt Pálra, egy csomó toll, hogy mindent aláírhass

Kulccsal felhúzható játékbaba - ha valakit érdekel, szívesen megírom, hogy kell a felhúzó részt megcsinálni

WC ajtó - egyszínű ruhák, a pólóra a nyak alá festve a férfi vagy nő figura fej nélkül, mert a te fejed helyettesíti, az övre pedig rá kell kötni egy kilincset

2012. jan. 24. 22:08
 2/2 anonim válasza:

Férfi szemmel: pónit szerintem hanyagold. Pöttyös Panni és Hófehérke jó. Pin up lány sem rossz csak legyen nagyon tupírozott a hajad.


A jelmez tippjeid nagyon jók! Köszi! :)

2012. jan. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!