Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Hogyan oldjam meg a farsangi...

Hogyan oldjam meg a farsangi jelmez problémát?

Figyelt kérdés

A kislányom Silvermist szeretne lenni a farsangon. Ő a kék tündér a Csingilingben. De elég drága a jelmez és nem igazán van rá most keret. Nagyon sírt tegnap emiatt, annyira sajnáltam és olyan lelkiismeret furdalásom van azóta is. Próbáltam keresni használtat itt-ott, de ilyen nincs. Most mit csináljak? Neki ez olyan nagy boldogság lenne. Olyan nyomorultul érzem magam. :( A varratás sem lenne olcsóbb, kölcsönzőbe sincs. Ötlet?

Erről van szó: [link]



2012. febr. 1. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Kék póló/trikó/fürdődressz és egy tüllszoknya, ami méterenként kb 500.-, szárnyat meg lehet oldani szintén tüllből, de 1000 forintért készet is kaphatsz. Emellett ott van a Vatera, Teszvesz, használtan is megveheted sokkal olcsóbban
2012. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

[link]


itt kék tündér jelmez 2500ft-ból megvan!

Eggyet értek az elsővel vatera teszvesz és más licitálos oldalakon is olcsón be lehet szerezni!

2012. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia


kb 1,5 hete jártam a Lurdy házban a Háda kft turijában 4-5 teljes sor volt csak jelmezekből és a legtöbb 700-800 ft-ba került,és vannak külön kiegészítők is szintén párszáz ft-ért ,ha nincs túl messze érdemes lenne megnézned, bár ha jól tudom ennek a cégnek az ország egész területeén vannak üzletei.

2012. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tesz-vesz, vatera, ezeken nincs. Én nem vagyok túl ügyes, ezekhez a varrásokhoz. Varrógépem nincs. Szárnyat már vettem, nem volt drága. De ez a ruha nem olyan egyszerű. Köszi a linket, már ezt én is néztem. De ez nem hasonlít arra, amit belinkeltem :(

Azért köszi nektek a válaszért.

2012. febr. 1. 10:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Vidéken lakunk, itt is van Háda, már ott is voltam, de nálunk alig van pár darab jelmez.
2012. febr. 1. 10:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, a gyereknek nagyon meg fog felelni, ha egy pár méter tüllt beráncolsz. Ehhez nem kell varrónőnek lenni.

De azt is megteheted, hogy veszel pár méter selymet, vagy valami lágy esésű anyagot, és rátekered, mint egy sarongot.

2012. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én is néztem sok helyen, hátha találok Neked, mert tudom milyen az, hogy ő nem olyat kap, amit szeretne.

Viszont (nem tudom, hogy hány éves), én leülnék vele és megbeszélném, hogy most ez van, sajnos pont olyant nem tudok neked venni, de keressünk valami hasonlót, amit ki tudsz választani stb. Szerintem megérti, ráadásul milyen jó móka, anyával nézelődni a neten stb. A Vaterán sok szép jelmez van. Pont ilyen nincs, azt tudom, de az én lányom (4 éves), már megérti, hogy nem lehet mindent megvenni, mert drága és nekünk nincs sok pénzünk. (Sajnos ezt vagyunk kénytelenek belenevelni.

Nem szabad, hogy lássa rajtad, hogy mennyire el vagy keseredve, inkább próbáld játékosan felfogni és vele is így felfogatni, hogy most jelmez vadászat lesz, és megfelelő árkeretek között ő választhat magának jelmezt.


Remélem valahogy segítettünk, és ha megoldódott írj.

2012. febr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy a szülők miért készen veszik a kész jelmezeket? Mi egész 8.ig magunk készítettük otthon a jelmezt és mindig jól sikerült. Szerintem azok sokkal jobbak, mint a boltiak.

Vesztek kék ruhácskát, kis tüllt rá és kész a tündér.

2012. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!