Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Valami otthon elkészíthető...

Valami otthon elkészíthető halloween-i jelmezre van ötlet? 13L

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
szia. Arcfestő készleted van? Mert ha igen öltözz zombinak.. pár régi szakadt ruha és fehér meg fekete arcfestés kell..:)
2012. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Denevér?

Nagy fekete lepel, szárnyként, sapi, csak a szemed kivágva.

2012. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
*szemednél (!) kivágva :-D
2012. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Én nem ruház hanem dekorációt tudnék, nagyon cool:

Egy gumikesztyűt engedj tele vízzel és várd meg amíg megfagy. Egy tálat félig tölts tele gyerekpezsgővel(azt mindenki szereti), a másik felét meg meggylével(vérrel).

Hámozd le a kesztyűt a kézről és rakd bele a "lőrébe".

Ez hidegen is tartja és félelmetes is :))

2012. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 annamari69 válasza:
51%
lepedőből szellem, vámpír fekete ruci + arcfesték, boszi fekete ruci + seprű
2012. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Mi a fene ez a halloween őrület? Magyarországon vagyunk, emberek, nem Amerikában! Itt nincs trick or treat!
2012. nov. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mokbogy válasza:
51%
hát, én halottnak öltöztem. babahintőporral fehérítettem ki magam, a szememet körbe fekete szemfestékkel kifestettem, tettem az ajkamra is, azt kézzel elkentem, és ételfestékkel (málnapiros) különböző helyeket "véreztettem" ki magam. a hajamat összekócoltam, azt is behintőporoztam, amitől fakó színe lett. egy nemsajnált pólót megtépkedtem, előtte való nap megforgattam egy kicsit sárban, összegyűrtem, egy ugyancsak nemsajnált harisnyát szintúgy, és kész is voltam. egyszerű és hatásos.
2012. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tünndérke válasza:
51%

Amit a 4 es irt az tök jó ehez ételként virslitket vegyél hántsd le a börét és faragt ki ugy mint ehy ujj körömrész barázdák és öntsd le ketchuppal finom és horrorisztikus .

Jelmeznek pedig felvennék egy szoknyát térdig érő zoknit fehér felső ami már nem kell azt kiszagatnám a hajamat 2 copfba begumiznám és zombinak kifesteném magam és zombi iskoláslány lennék

2012. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
51%
Otthon, tehát az Usa-ban! Ez itthon Magyarország.
2012. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
hagyjátok, lehet hogy külföldi magyar
2012. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!