Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Farsangi jelmez. Ötletek?

Farsangi jelmez. Ötletek?

Figyelt kérdés
Én csak kötni tudok varrni nem (anyukám pedig nem az a készitsünk együtt farsangi jelmezt típus)

2013. jan. 24. 15:55
 1/6 xshorty válasza:
nem muszáj saját saját kezűleg (kivéve ha megmondták..). bemész egy kilós turkálóba pár száz forintból meg van minden. kor? nem? nem mondtál kb semmit, így nem tudok ötletet adni.
2013. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs akartam csak elfelejtettem 12L
2013. jan. 24. 18:34
 3/6 xshorty válasza:
barátok miknek öltöznek be? beöltözhetnétek "csapatostul". mi idén valószínűleg hippik leszünk, de szóba jött már vámpír, múmia.. igaz, hogy idősebb vagyok nálad pár évvel (15) de szerintem nem annyira korosztály függő. bár azért Éva-kosztümben ne menjél. zenei stílus, kultúra, korok, országok, személyiség, stb.. sok minden alapján ki lehet találni magadnak a jelmezed. pl: rock - rocker, japán kult. - gésa, 'valahányas' évek - Michael Jackson, Elvis Presley (igen tudom, hogy lány vagy, de tök buli fúnak beöltözni, főleg ha még bajuszod is van :D) németo. - kantáros rövid gatya, térdzokni stb., személyiség: pl valami tehetség: fotózás - paparazzi, éneklés - ha szereted mondjuk britney-t akkor lehetsz ő is, festés - festő, újságírás - újságíró, rajzolás - divattervező.. stbstbstb. pár tipp. ha nem nagyon tudsz kiindulni, akkor figyeld majd a többi kérdést itt, mert nemsoká' jön a farsangi láz.
2013. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ÚH köszi asszem a paparazzit választom!:))))
2013. jan. 25. 06:53
 5/6 xshorty válasza:
nincs mit. :D
2013. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ritz válasza:
A Vaterán lehet venni nagyon olcsón komplett jelmezeket. Én is most kerestem.
2013. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!