Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » 15. születésnapi ajándék? (lent)

15. születésnapi ajándék? (lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mit vegyek a keresztfiamnak. Amit tudni kell rólla: Divatosan öltözik,bmx-ezik,motorozik,szeret a haverjaival lenni.

Olyan 10-15ezer forintot szeretnék az ajándékra szánni és a srác most lesz 15éves!

Köszönöm a válaszokat előre is!


2013. febr. 28. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a pénzt kértem olyan idősen, hogy azt vehessek, amit akarok.


De kérdezd meg, hogy mi kéne a cangájára, és akkor végy azt neki!

2013. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
52%

gördeszka,telefon,koncert jegy,sapka,

de ha meg akarod szivatni kötött sál és könyvek XD

2013. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Ha van kedvenc ruha márkája akkor egy olyan márkás ruhadarab,esetleg motoros ruhához felszerelés (nem tudom mennyibe kerülnek,de pl kesztyű,cipő stb)
2013. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Az ilyen deszkás-BMX-es stílus a DC. Vegyél neki valami DC cuccot, annak tuti örülni fog :)
2013. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Valami jó póló(k),cipő esetleg sisak.
2013. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Az ilyen idős fiúk megőrülnek a márkás sportholmikért. Bár nem mindegyik fér bele 15.000,- be. Írtad hogy divatosan öltözködik. Én valamelyik sportboltban pl Hervis vennék ajándékutalványt. Így ő a saját ízlésének megfelelő dolgot tudja kiválasztani. Ha pedig kevés lenne rá a pénz, úgyis fog kapni mástól is pénzt a szülinapra, és abból kipótolja majd.
2013. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Esetleg DC baseballsapka.:)
2013. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ebben a koromban már én is jobbna örültem a pénznek,abból legalább azt vehettem amit akartam :)
2013. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 zoli9411 válasza:
Pénzt, az tuti hogy jó lesz, ha veszel neki valamit, az nem 100% hogy tetszik neki.. a pénzből viszont azt vesz amit akar, vagy elmehet bulizni akár...
2013. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Swich válasza:
Találj ki vmi programot pl: szereti a xy együttest vegyél jegyet a koncertre és vidd el, ott vmi olyat vegyél neki ami emlékezetes marad 1 életre vagy csak kajáljatok egyet
2013. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!