Kezdőoldal » Ünnepek » Gyereknap » 15. születésnapi ajándék? (lent)

15. születésnapi ajándék? (lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mit vegyek a keresztfiamnak. Amit tudni kell rólla: Divatosan öltözik,bmx-ezik,motorozik,szeret a haverjaival lenni.

Olyan 10-15ezer forintot szeretnék az ajándékra szánni és a srác most lesz 15éves!

Köszönöm a válaszokat előre is!


2013. febr. 28. 16:09
1 2
 11/18 anonim válasza:

DC fullcap

Játék vmien consolera(xbox ps3 ha van)

Ja és 1 hétre orvosi igazolást azzal nyerni lehet :D

2013. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Szerintem egy vásárlási utalványa Hervisbe, Intersportba vagy ilyesmi sportboltba tökéletes lenne. Az Intersportban meg van DC is, de ilyen helyeken nem csak ruhát tud vanni :)
2013. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Lehet, hogy kisebbségben vagyok, de én mindig annak örültem, ha konkrét dolgot kaptam, nem pénzt. A pénzben számomra van valami "nem tudtam jobbat kitalálni" érzés. És a meglepetés sem utolsó szempont ugye :) Szóval inkább valami bicajos cuccot vegyél, vagy egy márkás póló, sapka is jó, 10-15-be szerintem az már belefér. Ami ennél drágább, azt megvenni sem érdemes :D azért ba hervis-utalvány se rossz ötlet.
2013. márc. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Valami márkás cipőt ami illik a stílusához.pl.supra.vagy mondd neki, hogy választhat valamit a netről és megrendelheti te meg kifizeted neki :)
2013. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Extreme998 válasza:

A legjobb szerintem, ha megkérdezed tőle, hogy minek örülne :D

Egyébként a koncertjegyet tanácsolnám én is.

2013. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Egy füves ciginek sztem majdnem minden ennyi idős örülne...és sztem olcsóbb mint 15 ezer.:D Komolyabbra fordítva szerintem is inkább adj neki pénzt. Lehet, hogy nincs annyira oda a DC-ért hanem valamelyik másik márkát szereti. Nagyobb öröm ha pénzt kap mert akkor a lehetőségek is ott vannak előtte, hogy mit vehet belőle és nem csak a konkrét tárgy, és a választási lehetőség ebben a korban nagyon fontos! A cigivel meg csak vicceltem!:D
2013. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Benzin utalványt:)
2013. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Időzített bombát.
2013. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!