Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Melyik természetes tojásfesték...

Melyik természetes tojásfestékek működnek a legjobban? Úgy értem, hogy a legegyszerűbben/legbiztosabb siker faktorral, és a szín is szinte biztos, hogy sikerül.

Figyelt kérdés
Cékla, áfonya, lilakáposzta, vöröshagyma stb.. sokféle természetes tojásfestőről olvastam. Melyiket próbáltátok, mit ajánlotok?

2021. ápr. 2. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vöröshagymát próbáltam, az szép lett, a többihez nem volt bátorságom
2021. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vöröshagymahéj nagyon jól működik. Mi eddig vettünk tojásfestékeket is, a többi színhez, de már pár éve mindig festünk vöröshagymahéjjal is. Gyönyörű barna színe lesz a tojásnak, az sokat tud rajta még dobni (sőt ez minden tojásfestékre igaz), ha egy kevés ecetet, illetve sót adsz hozzá. A nagymamámtól tanultam ezt a technikát, a régi, öregek nem voltak buták, ezek valóbban beváltak.
2021. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!