Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Falubeli kisgyermekesek! Ti...

Falubeli kisgyermekesek! Ti mikor érnétek rá legjobban, hogy elsétáljatok egy nyuszisimogatóba?

Figyelt kérdés

Pár éve tervezem, hogy kialakítok egy kis simogatót húsvét alkalmából a gyerekeknek, ingyenesen, maximum támogatói jegyet lehet váltani (kis könyvjelző 500ft), amit a nyuszikra fordítok. Viszont nem tudom, melyik nap lenne erre a legalkalmasabb.

Ha sikere van, akkor húsvét hétfőn talán rendeznék még egy napot.


(UI: A nyuszik emberhez, gyerekekhez vannak szoktatva, végig ott leszek, lesznek szabályok stb. nem erről szól a kérdés)


2023. ápr. 2. 09:36
A kérdező szavazást indított:
Nagypéntek
Nagyszombat
Húsvét vasárnap
Húsvét hétfő
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából szerintem ez minden családnál változó ki mikor ér rá. Meg attól is függ mekkora az a falu csak pár 100 ember lakik ott vagy 2000-3000 fő, mert utóbbinál azért valószínűleg több nap (nyitva tartás) lenne az ideális. Mert ha csak 1 napot van, akkor azon az 1 napon nem biztos, hogy mindenki ráér, pedig lehet, hogy szívesen elmenne.
2023. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

5-6000-es településről van szó, de jellegében falusias


tudom, hogy mindenkinek más, ezért próbálok másoknál is érdeklődni

2023. ápr. 2. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az már inkább kisváros. Én mindenképpen több napot rendeznék.
2023. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
+1 a több napra
2023. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszombat és másnap, vasárnap. Esetleg még húsvét hétfőn is, 15 órától.
2023. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Ez családfüggő.
2023. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!