Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Hogy telt az idei nagyböjt,...

Hogy telt az idei nagyböjt, illetve nagyhét eddig? Hogy készültök a húsvétra?

Figyelt kérdés
Hogy telik az idei nagyböjt, illetve nagyhét eddig? Mivel és hogyan készültök a húsvétra? Mit szokott a család csinálni ilyenkor?

2023. ápr. 8. 02:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%
10. Brüsszelben biztos szeretnek a libsiségedért.
2023. ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

#10.

https://www.youtube.com/watch?v=FmRCq93LK0w

https://www.youtube.com/watch?v=CNzOvvHl74E


Az egyik egy metodista teológus és presbiter, a másik pedig egy evangélikus lelkész.


A pszichológia szerint van egy olyan hatás, hogy rákenem a saját visszás tulajdonságaimat durván másokra...


... (Inkább nem mondok semmit.)

2023. ápr. 9. 17:01
 13/28 anonim ***** válasza:
48%
Igaz, jobb lenne, ha ennyit sem mondtál volna. Hülyeségeket minek?
2023. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

#13.

:-)

2023. ápr. 9. 17:52
 15/28 anonim ***** válasza:
62%

13. Na mehetsz holnapután vissza dolgozni a gyárba, ahogy Kádár barátod megmondta. Biztos jó lesz!:)


Aztán az 5 éves tervekről majd meséljetek;)

2023. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Lipótról szabadultál? Kár volt bezárni azt a házat, hisz azóta nem találod a helyed…


Értem én, hogy neked Kádár meg a gyár a mániád, azt azonban tudnod kell, hogy én nem gyári munkás családból származom. Meghagynám neked azt a kiváltságot…

2023. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

#16.

Te sem vagy igazi Krisztus követő akkor, ha társadalmi osztály szerint különböztetsz meg embereket. Ugye tudod, hogy Jézus bár Dávid király sarja volt, a család rengetegszer, szó szerint rengetegszer szerteágazott, és egy egyszerű, szegényebb családba született?

2023. ápr. 9. 22:08
 18/28 anonim ***** válasza:

17. Szerintem ezt nekem akartad írni:D


Nem különböztetem meg, csak röhögök azon, hogy az állítólag mindent elfogadó libsik képtelenek elfogadni a tisztességes kereszténységet.

2023. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
A katolikus szektának továbbra sincs semmi köze a kereszténységhez. Olyan ez mint a gravitáció. Nem hit kérdése.
2023. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

#18.

Nem. Nem neked akartam írni. Erre írtam: "én nem gyári munkás családból származom. Meghagynám neked azt a kiváltságot…"

2023. ápr. 10. 01:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!