Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Lányok, más is van itt rajtam...

Lányok, más is van itt rajtam kívül, aki ki nem állhatja a húsvéti locsolkodást?

Figyelt kérdés
Anyámnak és a testvéreimnek semmi bajuk nincs vele (sőt szerintem mgé élvezik is, ahogy én látom), de én tiszta szívből gyűlölöm. Alapból sem vagyok egy nagy társasági ember, de sajnos a nővérem épp ellenkezőleg. Kb sosincs itthon, jár egy rakás közösségbe és van kismillió haverja. Amivel én normál esetben egyáltalán nem törődöm, csakhogy azok a fiúk előre már be is jelentkeztek hozzánk locsolkodni. És sajnos a legtöbbjüket én is valamennyire ismerem, így még azt sem tehetem, hogy eltitkolom előlük a létezésemet. Ráadásul tavaly még csak nem is valami kis fúlyós löttyel jöttek, hanem vödörrel. Mégis mi a fenét csináljak? Tettetni nem tudom, hogy nincs otthon senki. Ráadásul az egyik srác, ha valahol összefutunk egy társaságban, már így is elég gyakran piszkál és beszólogat, ha valamihez éppen nincs kedvem és nem akarom csinálni, hogy ne húzzam ki magam mindenből. A családom meg nem ért meg. Ti mit tennétek?

márc. 31. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Te irigy vagy.
márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én világ életemben utáltam, meg a lány/nö ismeröseim is, esetleg 1-2 van, akinem tetszik.
márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Hát attól függ hány éves vagy. Én beülnék egy kávézóba vagy ki egy parkba laptoppal, és sorozatoznék a helyedben.
márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Zárkózz be, mondd, hogy rosszul vagy. (ami mondjuk úgy igaz is, a locsolkodástól), akkor csak békén hagynak.
márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1-es, nem igazán érzem magam ettől irigynek, a család többi tagja által bőven el lesznek látva csokival a férfiak. A többieknek köszönöm a válaszokat.
márc. 31. 18:45
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölöm, tiszta szívemből. A kölnitől büdös leszek, aztán adjak csokit érte... F*szság az egész. Kb 10 éve ilyenkor ajtó bezár, senkinek se vagyok elérhető. Az volt az utolsó csepp, mikor családi ebédre becsöngetett három számomra vadidegen férfi, és a házigazda be is engedte őket, ők meg várták a pénzt. Mondtam, hogy nem kérem a locsolást, erre az egyik gyakorlatilag a szemembe fújta a kölniét, hogy így már kötelező adnom neki... Nem adtam, erre hátulról egy kedves rokon egy pohár vízzel nyakon öntött... Hát gondoltam apátok f*szát.
márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
En is utalom szerintem is mond azt hogy rosszul vagy es akkor csak beken hagynak
márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Utálom. Férjemnek megmondtam pár éve, ha megpróbálja, átköltözök a másik szobába, és nem viccelek. Betartja. Más meg nem jön, nem vagyunk összejárkálósak szerencsére.
márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok, mégis utáltam kiskoromban.


Rém gáznak éreztem az összes létező lány vagy nő ismerőst felkeresni, hogy aztán anyu meg apu vigyorogva nézze, ahogy elmondok valami felnőtteknek r*hadt vicces, 3-6 éves kisfiúnak értelmetlen versikét, majd valami szerintem is rém bűzös izét ráfújjak...

márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Másrészt fogalmam sincs, hogy a nagyvárosi "hagyományőrzőknek" (valójában inkább pénzt és alkoholt csóróknak) miért csak ettől lesz merevedésük, míg arra miért tesznek, hogy egy csomó ünnepünk és hagyományunk tűnt el a társadalomból mindössze egy évszázad alatt a kommunizmusnak, majd a rendszerváltás utáni fogyasztói társadalom miatt.


Horthy alatt ezek voltak munkaszüneti napok és mindhez kötődött valami hagyomány (gyümölcsoltó volt például a népszokásokban a mai nőnap, Valentin-nap és anyák napja egy sajátos keveréke): [link]

márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!