Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mit volt nálatok ebben a...

Mit volt nálatok ebben a hónap vége húsvétkor?

Figyelt kérdés
Voltatok valahol vagy csak otthon vendégeket vártatok?
ápr. 1. 17:44
 1/9 anonim válasza:
Sehol se. Ő Németországban én itthon.
ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ma egész nap otthon voltam
ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
37%
Dohányboltban voltam. Nem tartom egyik ünnepet sem, szülinapokon kívül, csak pihenek ilyenkor és élvezem a semmittevést.
ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Senkit sem vártam, nem is jött senki szerencsére. Aludtam, mert nem étkeztem rendesen és ez kimerítő.


F

ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szakítottunk XD
ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahogy eddig olvastam kb ugyanaz mint nálam.Az idei húsvétot én sem tartottam és szerintem nem is fogom.Jó volt igy hogy nem kellett aranyáron sonkát venni mert hagyomány.Pihivel telt.
ápr. 1. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sonka volt, mellé tojás, sokféle zöldség, torma, kevés kenyér. Sütik a cukiból viszonylag olcsón. Friss levegőn töltöttük a négynapos hétvégét, egyrészt kint az udvaron, és egy kis kirándulással tóparton és folyóparton.
ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

14 éves korom óta nem érdekel a húsvét.

38

ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden évben itthon vagyunk szűk családi körben és ünneplünk. Ez egy fontos, nagyon nagy családi ünnep. A rokonlátogatás általában ezen a héten van.
ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!