Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » A nőknek nem túl megalázó ez...

A nőknek nem túl megalázó ez a locsolkodás dolog?

Figyelt kérdés

Eléggé egy soviniszta szokáskémt tartom férfiként, és tiszta szívből sajnálom azokat a nőket, akik ebbe belemennek.


Idegen férfiak leöntik hideg vízzel, büdösebbnél büdösebb parfümmel befújják.


Nők, ti szeretitek ezt?



ápr. 1. 23:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha a nő beleegyezik, akkor nem megalázó. Ha jó idő van, akkor még kellemes is nekik
ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Megalázónak sosem tartottam, viszont gyerekkorom óta elkerülöm a locsolkodást, legyen az bármivel, mivel utálom.
ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, hogy hogyan és kinek.


Hallottam olyanról, hogy a fiúk lefogják a lányokat, majd vödörrel, slaggal, szódával öntözik le őket, majd egyes vidékeken még meg is vesszőzik őket. Ez szerintem minden lánynak megalázó. Egy kevés kis jó illatú parfüm nem hinném, bár az is taplóság, ha orrfacsaróan büdös vagy a lány nem szeretné.


Amúgy fiú vagyok.

ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Húsvét kedden fordítva: a jányok locsolják a legényeket. Az is sovinizmus...?
ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
77%
Mindig is utáltam. Igyekszem aznap elutazni vagy bezárkózni, hogy senki ne jöjjön locsolkodni.
ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Parfüm el rokontól nem megalázó, de számomra kiüresedett, semmitmondó szokás. Nagyvárosban élek, apukám szokott meglocsolni, neki fontos, én nem ragaszkodnék hozzá de el tűröm.
ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

Tesóm, apa, nagyszülők, meg a környéken lakó kisfiúk esetén okés, én nem érzem megalázónak. Nem igazam szeretem, de úgy különösebb bajom sincs vele.


De random, számomra teljesen idegen emberek ne akarjanak engem meglocsolni, főleg egy nagy vödör vízzel ne.

ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
37%
Messze nincs több ezer éves, csak néhány száz. És nem is csak nyakon öntötték a lányokat, hanem bele is dobták az itatóvályúba. Annyira megalázó, hogy a lányok a legszebbik ünneplőjüket vették fel hozzá.
ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!