Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki férfi szemmel elmondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki férfi szemmel elmondaná, hogy miért sértődött meg ezen? (vibrátor kérdés)

Figyelt kérdés

Barátom elég nyitott az ágyban, de mikor mondtam, hogy kipróbálnám a gruppent 2 fiú 1 lány felállásban, ahhoz nem volt kedve. Nem hibáztatom ezért, nem is erőltettem, de szerinte valahogy akkor is meg kell oldani, különben majd félrelépek (???) lényeg a lényeg, kitalálta, hogy vegyünk egy vibrátort, amolyan "b" megoldásnak.

Kérdeztem tőle, hogy van e neki valami kikötése, de vállat vont, hogy neki tök mindegy, válasszak egyet, ami tetszik. Találtam egyet, nem is volt túl drága, megvettem, aztán mikor mutattam, hogy ez, vérig sértődött, hogy ez miért ilyen kicsi? (13 centi) XD

Nem viccelek, komolyan kiakadt azon, hogy ez kicsi, és hogy nekem miért ilyen kell, miért nem nagy, és ha én ezt választottam, akkor tuti a kis farkakra bukok, és hogy neki is kicsi, meg minden.

(A választásomnál az játszott döntő szerepet, hogy olcsóbb volt, és nem mertem drágább kütyüt venni, hátha az mégse tetszik annyira, plusz ennek ilyen élethű tapintása van, a méretet nem is figyeltem)

Szóval besértődött, én kérdeztem miért nem jó ez, nem neki kell, de kész... XD

Én komolyan nem értem! Valaki segítsen megérteni! Valami 40 centis bosszúállót kellett volna, vagy mi? Én annak nem láttam értelmét, végtére is több lógna ki, mint ami befér... :D

Valaki elmagyarázná mi a gond?


2012. jan. 10. 19:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

azzal hogy kicsit vettél ezzel pontosan azt az érzést keltetted benne, hogy te a kis kukikra buksz és azért szereted öt... ergó lenézted az ö méreteit amit egy pasi nem bir elviselni.

De a legnagyobb hibát ott követted el hogy vettél egyet, ugyanis ezzel azt üzented neki, hogy a továbbiakban már nincs rá szükséged mert neki van segédeszköze. TUDOM hogy nem így van de a pasilogika ilyen...

2012. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Hisztis a barátod, sztem 18-nál idősebb nem lehet.

Én így férfi szemmel se tudom megmondani hogy milyen épeszű érvet lehetne felhozni hogy miért is rossz a 13cm-es vibrátor.

Ha nagyot veszel akkor meg lehet hogy az a gond hogy neki kicsi és te tuti a nagyobb méretet szereted, ezért vettél olyat.

2012. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a baja , hogy ő viccnek szánta a vibrit te meg megvetted.
2012. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Értem.

25 éves amúgy. Nem ő helyette kellett, ezt ő is tudja, ő ötlete volt, hogy vegyünk. Tudom, hogy a pasiknál érzékeny kérdés ez a méret dolog, de abszolút nem volt célom ezt sugallni. Na mindegy, hátha 1-2 nap aztán rájön, hogy ez elég értelmetlen kifakadás volt. :D

Biztos nekem is vannak ilyenjeim.

2012. jan. 10. 20:09
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Én már akkor kihajítottalak volna, hogy komolyan felvetetted a 3-as felállást. Ott nagyon nincs rendben valami ha elfér egy 3. az ágyba... Nem hinném hogy egy szerelmes férfi végignézi, hogy a barátnőjét másik pasi dugja.
2012. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
20:16 Ott a pont.
2012. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
46%
Hát nekem se tetszett volna az otlet, h bevegyek még egy férfit mellém. De te tovább erolkodtél és vettél egy vibrit. Azt sugallod neki, h maga nem tud kielégíteni. Dobd ki a francba azt a vibrátort, vagy meg hagyd ott a pasid és (elnézést) kúrasd szét magad.
2012. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan már, az jobb lenne, ha félredugna? Mindenkinek eljön az az időszak, mikor ellaposodik a kapcsolata, vagy évek múltán egy kis újdonságra vágyik.A kérdező meg a párjával együtt próbálja ezeket a vágyait, nem a háta mögött. Szerintem korrekt volt. Am meg gyanítom ő is kiveri a farkát, kérdezd meg tőle, nem vagy neki elég?? Arra bukik ha kiverik, nem a puncira?? egyből átgondolja..
2012. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hm. Hát asszem maradok annál, hogy megkérdezem tőle még egyszer mi a probléma, mert ti nem vagytok túl segítőkészek. :D


1. Ő kérdezte meg, hogy nekem milyen titkos vágyaim vannak?

Most hazudtam volna, hogy gyertyafényben pillangókat bámulni? Ő kérdezte, én mondtam, hogy a gruppen. Mi ebben a gáz? Hogy nem még egy csaj? Akkor rögtön rendben lenne, csak a plusz egy pasi a húzós? Nem a kezét kérném meg a harmadiknak, hanem a gondolat érdekel.

Kb 15 éves korom óta, szóval valszeg nem tudok mit csinálni vele.

2. Miután válaszoltam az Ő ÁLTALA feltett kérdésre, semmilyen formában nem utaltam rá, hogy akkor maholnap szerzek egy kölköt, és hozom a szerelmi fészekbe. Szóval kösz, hogy ilyen erőszakos ribinek feltételeztek, aki abszolút nincs tekintettel - az egyébként hasonlóan perverz -pasija érzéseire.

3. Mint írtam, ő erőltette, hogy valahogy ezt meg kéne oldani, különben el lesz nyomva bennem és a végén félrelépek. Ő javasolta a vibrit. ŐŐŐŐ bakker nem én.

4. És egyedül a MÉRETÉN volt kiakadva, nem máson.

Szóval ennek fényében ha esetleg valaki nem engem fikázna, hanem vmi értelmes választ adna, annak örülnék. Pontosabban az első pár és az utolsó válasz hasznos volt, köszi.

2012. jan. 10. 21:04
 10/26 anonim ***** válasza:
57%

Senki nem fikázott téged, csak szerintem nincs rendben a dolog, hogy egy kielégítő kapcsolatba de 3-as felálláson fantáziálj és ezt hangoztasd is... Ha a pasi hozakodott volna elő második lánnyal akkor neked tanácsoltam volna, hogy hagyjad ott a p*icsába szóval fordítva sem igaz :)

És ez a kifogás, hogy megoldást kell találni a problémára mert félrelépsz nem vall valami nagy bizalomra. Ja és nem lepontozni kell hanem elfogadni más véleményét :D Csókoltatlak

2012. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!