Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mondanátok valami helyet...

Mondanátok valami helyet ahova érdemes lenne ellátogatni Húsvétkor?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 14:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Magyarországon, Szlovákián belül
2012. ápr. 6. 14:07
 2/4 anonim ***** válasza:

A Húsvét az egy sziget.

Honnan hová utaznál ilyen sokat és mi érdekelne? A kérdésedre elég nehéz válaszolni. Magyarországon és Szlovákián eljuthatsz pl. Ukrajnából Csehországba, Horvátországból Lengyelországba stb.

Ha adsz egy kis támpontot, könnyebb lesz válaszolni.

2012. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy én hülyültem meg, vagy a böngésző vagy az első lett átírva. Magyarországon és Szlovákián át szöveget olvastam korábban.

Sokkal könnyebb nem lett a helyzet így sem. Mondanám, hogy Hollókőre, de ott olyan zsufi va ilyenkor, hogy csak ha nagyon elszánt vagy, akkor célozd meg. Pünkösdkor buli szokott lenni lent az Őrségben, Pityerszeren is, vagy a szentendrei skanzenben.

2012. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár önálló programnak kevés, de Szlovákiában Szalkán a tájházat érdemes megnézni. Kenyérlángost szoktak sütni az udvaron álló kemencében. Nagyon finom. Tesznek rá szalonnát is, azzal nagyon jó.
2012. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!