Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mit kérjek húsvétra?

Mit kérjek húsvétra?

Figyelt kérdés
13F vagyok és bicikliről,roller,gördeszka,waveboardról gondolkodtam

2014. márc. 9. 08:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Húsvétkor szoktak kapni a gyerekek bármit is a tojáson és pár száz forinton kívül?
2014. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, nálunk húsvétkor édesség az ajándék.
2014. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
95%
húsvétra nem szokás ilyen ajándékokat kérni...kapsz csokit meg tojást.oszt jónapot
2014. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Nyúlpörköltet.
2014. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Húsvétkor csokit, festett tojást szokás kapni, mást nem...
2014. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Észt.
2014. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
elkényeztetett kis p*cs vagy, az már biztos. kérd azt, hogy neveljenek belőled normális értékrenddel rendelkező embert, mert eddig rossz úton haladsz! ja és egyébként TE kinek, mit adsz "húsvétra" ???
2014. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Ne hurrogjátok már így le.... minden családban más szokások vannak, és az most lényegtelen, hogy helyesnek tartjuk-e ezt, avagy nem. Főleg mivel valószínűleg azért kérne ilyeneket, mert megtehetik otthon. Akkor meg miért ne?
2014. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Heily válasza:
100%
Egyetértek, minden család más, nálunk is volt már, hogy valamire szükségem volt, és azt mondtam, inkább azt szeretném és nem édességet... de én itt ruhára, könyvre vagy ilyesmire gondolok, a fentiekkel szerintem kissé túlzásba estél, tekintve, hogy mégis csak húsvétról beszélünk.
2014. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem volt szokás csokin kívül más ajándékot adni. ( lányom idén kap legót, Sapientinót és talán könyvet). Azt hiszem könyvet/ szinezőt mi is szoktunk. Már megkaptam, hogy minek.

Gyerekkoromban pl. az osztálytársaim/ unokatesóm biciklit, új szobabútort, stb-t kaptak ( közel 15 éve..) Vagy kisebbek kerti játékot, stb-t.

Lehet, hogy rossz megoldás, de ez van. Rengeteg helyen olvasom..

2014. márc. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!