Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Mit kérjek húsvétra?

Mit kérjek húsvétra?

Figyelt kérdés
13F vagyok és bicikliről,roller,gördeszka,waveboardról gondolkodtam

2014. márc. 9. 08:55
1 2
 11/17 anonim válasza:
Az a legnagyobb probléma hogy a fiatalok 80%-ának nem arról szól a húsvét mint amiről eddig szólt.Most az a lényeg hogy megkapják a pénzt meg az egyéb ajándékokat.Ezt nemtudom felfogni hogy hogy változtak a gyerekek.. 15/F
2014. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Na, ezt megkérdeztem anyától.

Ő: Anyád p*csáját, kislányom.

Azt hiszem, ezzel meg van válaszolva a kérdés.

15/L

2014. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérd,hogy vigyenek ki a betonos útra :))))))))))
2014. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szerintem 6.000.000 forintot, két kocsit, és 1 luxus villát kérj! Ha szertnek a szüleid, biztos adnak... Mióta szokás ilyenkorra Ajándékot kérni? EMBER, gondolkozzál már el!
2014. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

ugyan...először is...lassan el lehetne már fogadni, hogy a húsvét manapság tényleg arról szól, hogy a fiatalok pénzt kapnak. ezzel nincs semmi baj, ez a modern húsvéti szokás. a kérdezővel alapból viszont tényleg bajok vannak, mert húsvétkor tényleg nem kérni szoktak...elmész locsolkodni, oszt majd amennyi pénzt összeszedsz, abból azt veszel amit akarsz, kész. ha meg nem gyűlik össze sok pénz, akkor meg elrakod, aztán majd később átgondolod.

az meg egy külön példaértékű, hogy legalább valami olyan dologban gondolkodsz, amivel nem otthon a négy fal közt kell rohadni.

2014. márc. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szerintem akkor a gördeszkát kérd! :D

Mert az árban is elviselhető. Viszont ha szeretnél kicsit szerényebb, kedvesebb, rendesebb, és kevésbé elkényeztetett lenni, akkor kérj csokit meg egy könyvet.

2014. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérjél léggitárt, de szigorúan a legújabb tipust.
2014. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!