Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » 10 év múlva lesz még, aki...

10 év múlva lesz még, aki ünnepli a Húsvétot?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, hogy valaki betartja-e a böjtöt, vagy ilyesmi... hanem arra, hogy az embereknek ez már csak egy újabb munkaszüneti nap, amikor otthon pihennek, vagy kirándulni mennek. Ti mit gondoltok, jól van ez így? Ti mit csináltok Húsvét hétfőn?

2015. ápr. 3. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Számomra már évek óta nincsenek ünnepek...

csak egy ugyan olyan vacak nap annyi különbséggel, hogy nem kell dolgozni menni vagy épp nincs nyitva semmi.

2015. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ünnepelném. Nem böjttel, vagy ilyesmi, hanem szerintem tök hangulatos tojást festeni, sütni-főzni, díszíteni...

De a családból senki sem hajlandó velem ezeket csinálni, sőt, ma megkaptam, hogy az is idegesítő, ha én csinálom, mert "minek pattogok".

Borzasztó rosszul esik. :( Itt már senkit sem érdekel semmi, a karácsonyokon is mindig én pörgök, aztán azért is csak kinevetnek. Semmi hangulat, senkinek semmi kedve semmihez. Én ezt fel nem foghatom, miért alakult így. :(

2015. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Kisgyerekes családoknál szerintem most is él az ünnep, a tojásfestés, a nyuszivárás.

Előző: sajnállak, nálunk is így van ez. :(

2015. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És te is olyan egyedül érzed magad emiatt, mint én? :(
2015. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát a húsvétot tojás és sonkaevéssel ünnepeljük,úgyhogy nem panaszkodhatok,A húsvét lényege az hogy együtt legyen a család,és hogy együnk finom kaját:)))))sztem ennél jobban nem kell megünnepelni,mert más már nem is számít ha ez meg van,de a tojásfestésnek tényleg jó hangulata van:) bár sajnos erről mi is leszoktunk mostanában:(
2015. ápr. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Számomra, számunkra a legnagyobb keresztény ünnep.

A többi, a sonka, a tojásfestés, az, hogy együtt a család (tényleg együtt), csak hab a tortán.

2015. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen! Hiszen a nyuszi megérdemli:)Ő hozza tavaszt.
2015. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!