Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Minek örülhetne?

Minek örülhetne?

Figyelt kérdés

Aki agyf..szt kap a karácsonytól októberben már ne is olvassa tovább :D

Szóval én már most elkezdek tervezgetni, nyugi úgyis mindig kapkodok a végén.

A nagy felfordulásokat szeretném kikerülni a boltokban:)

Szóval,

mit vehetnék a Szerelmemnek karácsonyra?

Úgy érzem mindent kimaxoltam, vagy inkább nem vagyok elég kreatív.

egyedi póló, bögre stb már megvoltak és az egyébként is szerintem olyan snassz.


Mondjuk az hogy az ágyban várom egy piros masniban még nem volt szóval idén esélyes viszont szeretnék neki azért valami mást is adni.


Pasik mi az aminek örülnétek? Talán valami, ami nem kézzel fogható de életre szóló élmény, vagy akár kézzelfogható de imádnátok.



2019. okt. 27. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem raknák tele az üzleteket már szeptemberben a díszekkel, meg az egyéb karácsony név alatt futó reklámfogásokkal, hogy minél több fzságot vásárolj, nem görcsölnél ezen már mindenszentek előtt.
2019. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert jobb karácsony előtt egy héttel össze vissza szaladgálni egy jó ajándékért, amit nyilván már akkor nem találsz ugye? :)
2019. okt. 27. 14:55
 3/7 anonim válasza:
100%
Én annak is örülnék, ha azzal tölthetném akit szeretek (ha lenne ilyen) nem kellene külön ajándék. Alapvetően a karácsonynak nem az ajándékról kellene szólnia hanem az együttlétről, még akkor is, ha ez egy elcsépelt duma. Igazából amire szükségem van azt megveszem magamnak, amire meg nekem nem telik, nem várnám el mástól sem. Ha mindenképpen adni akarsz valamit akkor egy parfüm mondjuk, de én inkább a közös élményt tenném előbbre. Egy közös nap, mézeskalácsház sütés meg építés tök jó lenne pl.
2019. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig olyasmit veszek amire tudom,hogy szüksége van.
2019. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem is egy héttel előtte, de azért október végén is gáz.
2019. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 Te egy igazi, élő pasi vagy? 🙂

Én miért nem találkozom soha ilyenekkel? 😕

2019. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hány évesek vagytok? Mekkora a keret erre?


Lehetne valami élményajándék is akár (színházjegy, koncertjegy, valami élménypark belépő stb.).

2019. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!