Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan gondolom azt hogy a párom inkább örülhetne hogy velem van, és most már ideje hogy ő teperjen a kapcsolatunkért?

Figyelt kérdés
Én 24 vagyok, a barátom 21, mikor összejöttünk még középsulis volt. Én befogadtam mikor nem volt hová mennie. Egy évig szinte én tartotta el. Megtettem érte mindent. Sokat dolgoztam, de mellette vele is sok időt töltöttem. Hulla fáradtan is leültem vele kockulni, vagy elmentünk kirándulni. A konyhában is otthon vagyok, mindig csináltam neki valami ebédet. Nálam soha sem kellett nélkülöznie. Oké hogy néha féltékeny és hisztis vagyok, de melyik csaj nem az. És szerintem jogosan esik rosszul ha én túlórázom ő meg más csajokkal jópofizik unalomból. Szerintem most már neki kéne tennie a kapcsolatunkért. Igazam van, nem?
2016. jún. 3. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad lenne, csak te nem baratnoje hanem a potanyja vagy. A gyerekek pedig felnonek.
2016. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, te az anyja vagy, az első jól írja.


Dolgozik egyáltalán?


A háztartásból a középiskola alatt is kivehette volna a részét.


A programszervezésből is.


De egyiket se csinálta.


Szerintem a csajok, akikkel beszél, jobban tetszenek neki, mint te, és most próbálja a lakhatást a friss hússal kombinálni.

2016. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fontos tudni, hogy kinél mikor érkezik el a szellemi érettség ideje, ezt a barátodra értem.
2016. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Gratulálok asszonyom, kisfiú!

Na de komolyan kérdező... felnőtt nők is így tenyésztik ki a férjükből az otthonülő semmirekellőt. Erőn felül is a se_ggük alá raknak mindent, aztán csodálkoznak, hogy a csávó pár év múlva már teljesen természetesnek veszi.

2016. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Az a gond, hogy ő pótanyaként tekint rád, így viselkedik veled, szóval örökbe fogadtál egy gyereket. Keress egy férfit, őt meg tedd ki, hogy nőjön fel.
2016. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

1. Ha ennyire zavar a viselkedése, miért nem dobod ki (mondom ezt férfiként)?


2. Én ismertem ilyet, mint a kérdező párja, csak nőben, és kicsit idősebb korosztályban. Neki egy apuka kellett... A férj eltartotta (a nő nem dolgozott), meg elvégezte munka mellett a házimunka 80%-át. A nő emellett még ivott is és csalta a férjét. Sajnos ez így történt, mielőtt bárki azt hinné, hogy kamu!

2016. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
A gyerekek bizony kirepülnek a családi fészekből idővel.. Miért vagy az anyja?
2016. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!