Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi kerüljön az adventi kalendá...

Mi kerüljön az adventi kalendáriumba?

Figyelt kérdés

Idén magam szeretném készíteni a párom (30/F) naptárát. Van már néhàny ötletem, miket szeretnék beletenni, de szükségem lenne még párra.


Leírom én eddig miket találtam ki, hátha segítek másoknak :)


Mozijegy, szoli berlet, kaparos sorsjegy, karacsonyi zokni, karacsonyi boxer, furdogolyo, csokik-cukrok


Előre is köszönöm a segítséget :)


2019. nov. 7. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a hobbijairól is írnál, vagy arról, amiket szeret, akkor jobb tippeket adhatnánk... netán neked is újabb ötletek jutnának az eszedbe.

Ha ezeket leírod, ígérem, beindítom a kreatív fantáziám. :)

2019. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Színházjegy, korcsolyapálya- belépő, konditerem bérlet, dezodor, parfüm, angyalka- figura, vers- vagy idézet egy kis díszes cetlin, egy kép rólatok, stb.
2019. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
És 24-ére egy gumi :DD Ezt a poént nem hagyhatod ki
2019. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek egy része állati drágák egy adventi naptárba. De ha te így szeretnéd, akkor csináld így.

(Mi csokiba mártott diót teszünk bele, de látom, nem egy nagyságrendben gondolkozunk:))

2019. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Fociedző a párom, kisgyerekeket edz :)


Utolsó! Idén először megbeszéltük, hogy “fölösleges” egymásnak is ajándékoznunk, így is elég nagy a család :) így mivel karácsonykor a fa alatt nem lesz (maximum egy jelképes) ajándék, szeretném inkább magát a várakozást kicsit izgisebbé tenni :) egyébként mi is csoki naptárat szoktunk ajándékozni egymásnak, idén készítek először ilyet. Egyrészt a karácsonyi ajándék árát is “megspórolom” idén, másrészt mi tènyleg imádjuk a karácsonyt beleértve az adventi időszakot :)

Kb 10-15 “nagyobb” meglepit szánok bele, a többit édességgel fogom kitölteni :)

2019. nov. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!