Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 17 éves lánynak mit lehet...

17 éves lánynak mit lehet tenni a kalendáriumba?

Figyelt kérdés

A gyerekeimnek minden évben csinálok adventi kalendáriumot, nem csak csokisat kapnak. Ők 5 és 7 évesek, szóval számukra jóval könnyebben összeválogatom a dolgokat. A párom lánya most lett 17 éves, és tudom, hogy nagyon szereti a karácsonyi időszakot, őt sem szeretném kihagyni ebből. Viszont meg vagyok lőve kicsit, hogy 24 csomagnyi cuccot hogy szedjek össze, mik legyenek azok. Tipikus "csajos lány", imád sminkelni, szóval gondoltam arra, hogy rendelek neki külföldről ilyen travel size sminkcuccokat, mert azok szépen beleférnek a kis zsebekbe, és még fér mellé valami édesség, csoki. De nem akarom az egészet telerakni sminkkel, arcápolási cuccokkal...


U.i.: tudom, messze még a december, de szeretek előre gondolkozni, listát írni, megtervezni mindent, hogy akkor hogy legyen, esetleg elkezdem beszerezni is a dolgokat, hogy ne egyszerre keljen rohangálni mindenért.


2019. szept. 30. 17:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%

különlegesebb csoki

smink

piperecucc

különleges irodaszerek pl japán, koreai

hajcsat/hajkefe

kulacs (van összetekerhető szilikon)

óvszer, síkosító

sportcucc

zokni

telefontok

valami környezettudatos szatyor, az most trendi

2019. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
91%
A felébe mehet csoki, a másik felébe smink cucc, fürdőbomba, arcmaszk.
2019. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

de amúgy javaslom, hogy ne travel size cuccokat vegyél, mert egyrészt rohadt drágák, másrészt nem jön ki a fele belőle, inkább valami extrább sminkből párat, de csak, ha tudod mit szeret színekben, mert különben bukó

és inkább kevesebbet, de azok valami márkásabb legyen, dm-ben vehet minden nap, drágábbakat tuti nem engedheti meg magának pl mac

2019. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
28%
Pl körömlakkok
2019. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
40%

Nekem is csináltak egyik évben ilyen kalendáriumot, talán pont 17 voltam akkor én is. Ha jól emlékszem körömlakkok, travel size sminkek, rendes méretű sminkek (pl a kedvenc szempillaspirálom, rúzs stb), travel size parfüm, kicsi, de finom csokik voltak benne.Nagyon örültem ezeknek, sminkkel és csokival nem lőhetsz mellé, ha szeret körmözni akkor körömlakkokkal sem.

20/N

2019. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Lehet kapni olyan kalendariumot, amiben sminkcuccok vannak.
2019. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Fülbevalók, vagy bármilyen bizsu. Lehet venni például a H&M-ben több darabos szetteket, azokat szétbonthatod egyesével, minden napra egy.

Körömlakk, kisebb smink cuccok, vannak olyan szemhély paletták, amik 2-3 színből állnak, azok nem foglalnak nagy helyet, szájfény, fürdőbomba, csajos zokni, öv, amit kicsire össze lehet hajtogatni (vannak ezek a zsinór derékövek, szerintem tök jól néznek ki) hajgumi, csoki.

De ha elmész egy rossmannba, dm-be, pepcoba, müllerbe, tuti, hogy ihletet kapsz, tele vannak ilyen korú lányoknak való kincsekkel😊

2019. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg jók ezek a mini méretek, lehet ilyenből kézkrémet, ilyesmit is venni. Nem mellesleg azért erősen durva javaslat, hogy adventi kalendáriumba, aminek 24 zsebe van, high-end termékeket vegyen a kérdező, nemhogy többet, de még egy darabot sem kéne. Egyrészt ez egy készülődős, ünnepváró dolog, kedves gesztus, ne árusítsuk már ezt is ki, másrészt hülyén veszi ki magát, hogy egyik nap 15 rongyos(WTF?) szempillaspirál, másnap egy szaloncukor, tízenezreket ilyesmire költeni merő ostobaság volna, utána meg karácsonyra toronyóra lánccal, nem? Nagyon figyelmes ötlet, hogy gondolsz Rá is kérdező, biztosan örülni fog mindennek. Édességből is többféle lehet, macaron, csoki, mini kekszek is vannak, szerintem nem kell túlgondolni. Jó dolgok ezek, nem olyan sok az a 24 ablak, meg lehet tölteni apróságokkal. Kulcstartó, olyan témában amit kedvel, kis kiegészítők, ha hord ékszert, persze inkább csak ilyen apró, amolyan home-made, ha van hozzá affinitásod. Mécses, apró illatgyertya, karácsonyi potpuri, jópofa, akár szintén saját készítésű karácsonyi dísz, kis dekorációs matrica akár az ablakára, tükrére, ilyesmik jutnak az eszembe.
2019. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk mindennapra egy mini Milka volt és lesz benne, meg egy cetli, amire rá volt irva, mi az aznapi ajandeka es hol talalja. Volt bonbon, sampon -normális meretu-, utalvány a fodrászhoz, pénz Mekire, mozira, ekszer, furdogolyo, parfüm
2019. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Elég kényes sminkekből, a drogériásakat nem használja... Pl. alapozóból csak Estée Laudert használ, vagy Lancome-ot, rúzsból Mac, vagy YSL, stb. Ezek nagy kiszerelésben tizenezres tételek, szóval most rúzst pl 12 ezerért nem akarok venni, mikor lehet, hogy az már megvan neki, vagy nem tetszik neki az árnyalat, stb.

Tudom, hogy vannak kész kalendáriumok, otthonra (az anyukájáékhoz) már ki is nézett egyet, ezért nem akarok ide is rendelni egy olyat. Meg szeretném kicsit személyesebbre, hogy olyat kapjon, amit én csináltam.


Ahogy néztem, ezekből a high end sminkekből a travel size méret arányosan van beárazva, szóval ha pl fele akkora, mint a full size, akkor az ára is 40-50%-kal olcsóbb.

2019. szept. 30. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!