Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit lehetne venni egy autista...

Mit lehetne venni egy autista kisfiúnak aki 5 éves létére olyan mint egy 2 éves?

Figyelt kérdés
Hozzátenném hogy van egy 9 éves nővére akit állandóan bánt. Fejlesztő játék, ilyesmi kilőve mert a gyerkőc csak azt látja benne hogy a nővérét dobálhatja, "gyilkolhatja" meg ütögetheti.
2019. dec. 11. 11:56
1 2
 11/11 anonim válasza:

Utolsó! Ezt kikérem magamnak! Rengeteget lehet tőle tanulni. Csodálatos, zseniális, a legtökéletesebb gyermek. Nem ő az egyetlen gyerekem, de ő az egyetlen, aki más. Ő ugyan nem súlyos eset, nem bánt senkit ok nélkül. És azt sem tudhatjuk, hogy a kérdéseben szereplő gyerek miért ilyen.

Lehet, hogy súlyos eset. De az is lehet, hogy nem ok nélkül ilyen. Lehet, hogy a szülők sem akarták a tesót megtanítani, hogyan bánjon egy autista gyerekkel. Lehet, hogy a nagy csak tudatlanságból irritálja. Sok minden lehet.

Nem jó, hogy ezt kell mondanom, de ha veszélyes és súlyos eset, akkor én biztosan beadnám olyan intézménybe, ahol megfelelő körülményeket biztosítanak nek és rendszeresen látogatnám.

Nagyon boldog vagyok, hogy nekem ilyen döntést nem kell hoznom és hogy az én gyerekem csak kicsit más.

2019. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!