Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hova bújjak a karácsony elól?

Hova bújjak a karácsony elól?

Figyelt kérdés
Pénzem, alig, magany a társam, es jonnek a rettegett ünnepek. Van ötlet, hogy vészeljem át?
2019. dec. 14. 18:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Probalom majd, de a sajat otthont regen elvesztettem. A volt ferjem vallalkozasa mindent vitt. Mindent! 12eve....azota ut lom a karacsonyt es más unnepeket. Nekem a munka jo, mert nem enged őrlődni
2019. dec. 14. 21:28
 12/14 árokpart válasza:
Legyél boldog, hogy egészséges vagy. Nekem sem sok minden néz ki Karácsonyra, de annyira boldog vagyok, hogy csak a szememen sima kötőhártya gyulladás van és nem zöldhályog roham. Így már biztos, hogy nem töltöm kórházban a szentestét, mert azzal 7-8 napot lazán bent fogtak volna a gyógyszerbeállítások miatt is.Onnan tudom, hogy tegnapelőtt este sikerült szerencsére kizárnom, mert végig kamillaáztatással borogattam és sokkal szebb és múlóban van. Nem is piros és nem is dagadt már. Ha az lett volna akkor nem múlott volna el.
2019. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok/leszek, ráadásul amióta édesanyám meghalt, az adventet sem szeretem. Ilyenkor halt meg, ilyenkor temettük, gyakran előjön az emlék. Testvéremékhez el szoktam utazni, de idén ez nem így lesz, sajnos nagybeteg az apósa, elutaznak hozzájuk, ami teljesen érthető.

Karácsonykor kiviszem a laptopot a konyhába, olyan zenék szólnak majd rajta, amit én akarok, közben főzni fogok, mert ehhez van kedvem. Halászlé lesz a menü, bajai módra, tésztával - így szoktam meg gyerekkoromban. Pizsamában fogok tv-t nézni, vagy filmeket a neten. A lakást feldíszítettem, mert idén ehhez is volt kedvem, de volt olyan év is, hogy egy árva gyertyát sem gyújtottam - akkor még nagyon gyászoltam. Van pár könyvem is, amit olvasni tervezek.

A lényeg az, hogy csak olyasmit fogok csinálni, amihez kedvem van. Egy pillanatig nem görcsölök semmin, azon sem, ha nincs elmosogatva egy tányér a mosogatóban. Van egy barátnőm, ő is hozzám hasonlóan egyedül van, de másik városban él. Ha úgy alakul, akkor esetleg vele találkozom. Idén ez lesz.

40/N

2019. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kellemes karácsonyt kívánok Nektek!
2019. dec. 14. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!