Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi lesz a karácsonyi menü?

Mi lesz a karácsonyi menü?

Figyelt kérdés
Ki-mit főz karácsonykor, mit fogsz enni az ünnepek alatt?

2019. dec. 17. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

22-én barátoknál lesz halászlé főzés, reményeink szerint abból marad 24-én ebédre.

24-én vacsorára rántott hal, majonézes krumplisaláta, bejgli, mézeskalács, mákosguba


25 és 26-án családnál leszünk, ott nem tudom mi lesz.

2019. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

24-én ebédre: halászlé, mákosguba

Szenteste: rántott hal krumplisalátával (nekem rántott sajt, mert nem eszem halat, viszont 24-én még böjt van)

25-én: húsleves, fűzött karaj, franciasaláta, majonézes krumpli

26-án: töltött káposzta

Sütinek: mákos és diós bejgli, mézes krémes

2019. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra, szeretnénk pihenésre használni az ünnepet, és egyikünk se olyan hatalmas evő. :) Egyszerű, gyors fogásokat készítünk majd, pizza, tortilla, rakott zöldség, szójás sült tészta, sztrapacska, ilyenek.

2 nap is rokonoknál fogunk ebédelni, szerintem az egy hónapra elég lesz. :))) (Ott még nem tudjuk, mi lesz a menü, pároméknál óriási csinnadratta van a karácsonyból, úgyhogy ott biztos lesz 8 féle tömény kaja. Édesanyám nem viszi túlzásba, vagy rendelünk valamit, vagy összedob ő is valami gyorsat, tavaly pl. vadast készített.)

Plusz valami sütit szeretnénk majd sütni a móka kedvéért. Még nem tudjuk, mit. A zserbót szeretjük, de az túl macerás. :))) Lehet, hogy muffin lesz.

2019. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

23-án anyukám főz egy jóó nagy adag halászlevet, abból eszünk este miután feldíszítettük a fát.

24-én délben mustáros morzsakéregben sült lazac és krumplipüré

24-én este anyósomékhoz megyünk

25-én anyukámnél ebéd

25-én este maradékok

26-án délben férjem nagynénje hívott át minket

26-án szerintem nem lesz igény vacsorára, maximum a kisfiam eszik valamit.

Van még a fagyasztóban hal, ha rántani kellene gyorsan.


Sütik: mézeskalács, bejgli, gyümölcskenyér, ikeás keksz lekvárral töltve, plusz viszünk-kapunk mindenhol. Lesz még a fagyasztóban Limara féle csigasajtos ha kellene még gyorsan sütni valamit.

2019. dec. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

24.: Rántott hal, majonézes krumplival. 25.: Töltött káposzta 26.: Narancsos kacsa krumplival

Sütik: kókuszgolyó, mézeskalács, gyümölcskenyér, narancsos-csokis bejgli, zserbós muffin.

2019. dec. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!