Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Igaz, hogy Karácsonyt igazi...

Igaz, hogy Karácsonyt igazi férfi nem ünnepel?

Figyelt kérdés

Öcsém szerint meg haverjaim szerint a nők az okai, hogy most ünnepelnek sokan.

Meg mindenki veszi a parfümöket, hajszárítokat minden ilyesmit.

Női dolgokat.

A srácoknak meg semmi se jut lassan csak az, hogy süssenek is, főzzenek is.

De én idén nem állítok karácsonyfát.

Betelt a pohár. Kiadtam az útját mindenkinek



2019. dec. 24. 13:22
1 2
 1/19 anonim válasza:
94%
Ennél nagyobb baromságot ritkán hall az ember.
2019. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Öcsém mellett csak apánk van de az egy lúzer szegény.

Teljesen behódolt.

3 nővér és 4 húgom is van.

Nem tudod milyen az haver nem baromság

2019. dec. 24. 13:30
 3/19 Stark2000 válasza:
98%
Ritka rossz troll vagy. :D
2019. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem aludtam az éjjel.

9 órát ûltem a repülőn

Valami kell h átâlljak😁

2019. dec. 24. 14:10
 5/19 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem vennétek drága ajándékokat, nem panaszkodnátok.

Parfüm, hajszáritó? Minek? Úgy is van már biztos, egy lánynak/nőnek meg aztán tuti!

Ha túl drágának találod vegyél mást vagy csak simán valami kis formaiságból ajándékozzatok. Minden megbeszélés kérdése, de persze ehhez beszélgetni kellene!

Rengeteg családban van az, hogy max csak a gyerek kap ajándékot, egymásnak nem vesznek ajándékot a szülők, nagyszülők. Egy közösen eltöltött vacsora vagy 2 pár zokni is lehet éppoly jó ajándék, mint egy parfüm vagy szépségápolási cikk.

2019. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
😂😂
2019. dec. 24. 14:26
 7/19 A kérdező kommentje:

A nőnek semmi sem elég.

Ösztönlény.

2019. dec. 24. 14:26
 8/19 anonim válasza:
85%
Ekkora trollt komolyan 😂😂😂inkább menj bejglit enni
2019. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én nem zabálok ilyen rossz ünnepi menüt.

Én nekem az olasz konyha az első.

Ott még a férfi az Úr a házban.

2019. dec. 24. 14:28
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem baj, hogy ünnepelni "kell". :)

Egyébként ezt nem lehet így kijelenteni, hogy férfiak , meg igazi férfiak nem ünnepelnék, vagy "nem ünneplik" a Karácsonyt; hanem ha neked tetszik, akkor te tartod. Ha neked érzésből úgy kívánod, hogy 'most jól esne' -hogy jó lenne maga a Karácsony; de ha meg nincs kedved hozzá, akkor ne tartsd; de mások befolyásoljanak, hanem ha te mindentől függetlenül úgy érzed, hogy nem szeretnél Karácsonyt tartani, akkor ne tartsd, de ha meg igen, akkor meg de. :) Ilyen egyszerű. Ha érzésed szerint most meg akarod tartani, akkor tartsd meg, ha nem ,akkor ne, ozt kész; de ne mások befolyásoljanak; vonatkoztass el attól, hogy más mit mondott neked; és ha még ezután sem szeretnéd megtartani, akkor ne tartsd; ha pedig meg szeretnéd tartani ezután, akkor tartsd. :) Ilyen egyszerű az élet, de nem kell mindig másokra hallgatni, de van, amikor érdemes, de ez a jelenlegi szituáció ez tök mindegy. Ahogy érzed. :) Csak remélem, kedvesen hajtottál el mindenkit. :)

2019. dec. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!