Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi volt a legbénább karácsonyi...

Mi volt a legbénább karácsonyi ajándék amit kaptatok?

Figyelt kérdés

Kezdem én:


Elsős gimisként kaptam egy utalványt egy ruhásboltba, amiről azt sem tudtam hogy létezik.

A fiú akitől kaptam elég tehetős volt, köszönő viszonyban voltunk, az utalvány mellé egy mars csokit kaptam, úgyhogy gondoltam hogy biztos egy 2-3 ezer forintos az utalvány.

El is mentem a boltba, aminek a cimét nagy nehezen találtam csak meg,

A bejáratnál rögtön rá is kérdeztem hogy mennyit ér ez az utalvány, mert nem irta rajta. Egy ultra flegma csaj volt a kasszánál, aki azt mondta hogy csak akkor tudja megmondani ha beüt valamit, keressek valamit.


Jó ha 30 négyzetméter volt a bolt, ócska minőségű ruhák, pont mint egy turiban.

Egy sapkát csak találtam ami megtetszett és odaállitottam vele a kasszához.

A sapkán egyébként 1990 forintot irt, a pénztáros mégis rávágta hogy 3000 ft.

Odaadtam a kupont és mondta hogy még 2,5 ezer lesz.

Eléggé meglepődtem, de odanyultam a bankártyámért, amire felháborodva közölte hogy itt csak készpénzel lehet fizetni, amire én már majd felrobbantam és kisétáltam üres kézzel, a kupont is otthagyva.


De most komolyan mire gondolt 500 forintból mint veszek? :D


2020. jan. 5. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:46 vagyok

Kaptam privat üzenetet, amiben kérdezték, hogy a pelenka hogy lett ajándék?

Nos azt nagynéném ajándékozta nem sokkal mama halála után. Mama október végén halt meg, és megmaradt egy csomó felnőtt pelenka, injekciók, derék kötöző szivacskendők, felnőtt kajaelőkék ( amit a babák is használnak, mert mindig leeszik magukat) Nagynánám ezekt mind odaadta , szóval nem csak a pelenkát, hanem az injekciós tűket, mindent. Csak lestem.. Kérdésemre, hogy mégis minek ez? Azt válaszolták, hogy tegyem el, egyszer majd jól jöhet. Sosem tudhatom mikor lesz rá szükségem. Azt hiszem ez volt az első olyan ajándék amikor sírva fakadtam, és közöltem, hogy én nekem még ahhoz is kell pár év, hogy 20 éves legyek, mama meg 94 éves volt amikor meghalt.. Szerintük rövid időn belül bekakálok majd magam alá ?? Csak megjegyzem: Nagynéném vérig sértődött, mert én hálátlan nem tudom értékelni az ajándékot.

2020. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Exemtől úgy kaptam ajándékot hogy lassan 3(!!) éve már jártunk és akkor még szerinte is minden jó volt... Egy használtan szervált könyv amit előtte egy évvel mutatott nekem a polcán és még egy könyvjelző fecnit is hagyott benne+egy könyvtárból kivont könyv... 🙄

Volt pár érdekes még de ez a top.

2020. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
3 évvel ezelőtt egyik rokonom azt az erősítőt ajándékozta oda nekem hangszórókkal együtt amit előtte 2 évvel adtam oda neki mert én pont kihasználatanság miatt adtam neki oda, mert társasházban amúgy sem örülnek a hangos zenének, annak az erősítőnek a hangfalakkal együtt pont az lett volna a lényege hogy jól szóljon, mert normál hangerővel a TV beépített hangszórója is tökéletes, így totál felesleges volt nekem. Persze azt azért is vettem meg anno mert egy közeli műszaki üzlet hatalmas kiárusítást tartott végleges bezárás előtt és valami kegyetlen olcsón adtak el cuccokat, köztük azt is összesen 2 ezer forintot adtam érte ami legalább 20 ezret is megért de az átlag ára 16 ezer ft körül volt a legtöbb helyen. Akkor hirtelen felindulásból vettem meg, de csak kipróbálva volt és ennyi. Aztán ő neki is azért adtam oda mert nagyon nézegette és említette hogy szüksége lenne rá. Én ingyen adtam neki, mivel ő többször segített nekem más dolgokban így fizettségként kapta meg. Aztán ajándék formájában vissza adta mert úgy emlékezett rá hogy azt ő vette valahol valami nagy leárazás keretében és azért adta nekem. Azt tudni kell a rokonról hogy van neki némi mentális betegsége és keveri a dolgokat, más történetét időnként úgy képzeli el mint ha vele történt volna meg. ezzel nem akartam terhelni akkor így csendben maradtam de ez csak egy pofon volt a szarnak kb :D Akkor a hangszórókat erősítővel együtt odaadtam egy jóbarátomnak akinek saját asztalos műhelye van hogy neki oda jó lesz zenehallgatásra mert épp elpusztult az ottani hangtechnikája ami egy lomtalanításon összeszedett akármi volt, annak oda adtam használja, örül is neki, szóval megszabadultam tőle. :D Csak a vicc az hogy senkinek nem kellett igazából, végül haver kapta meg akinek pont akkor volt rá szüksége :D Azért elég érdekes egy sztori volt ez.
2020. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
semmit és 14 vagyok
2020. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!