Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A valószínüség szerint,...

A valószínüség szerint, sajnos a jelenlegi helyzetben nem nagyon lesz közös karácsonyi ünnepség sem a családban, sem az iskolákban, sem a munkahelyeken. Ti mit gondoltok erröl ?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 22:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

munkahelyi karácsonyhoz még fiatal vagyok, az iskoaliért szomorú leszek, nálunk mindig tök jó program van, de majd osztályszinten megcsináljuk.

a családit meg nem tudom honnan veszed hogy elmarad, próbáljon csak meg valami elkényeztetett undok sgg belepofázni, hogy mit csinálunk a saját házunkban... ugyanúgy lesznek rokonok, lesznek ölelések, lesz közös vacsora és játék és ajándékok, nem zavar ha valaki inkább a szobájába zárkózva mártírkodik, de mi nem fogunk.

2020. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De jóóóó, már az elsö hozzászólás ilyen pozitív :-) SZUPER !
2020. okt. 26. 00:54
 3/30 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon örülök! Megúszom az anyósommal való találkozást.

1 éve nem láttam, mert annyira félti a tyúkśzaros életét. Hála az égnek! :D

2020. okt. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
74%
Nagyobb csalódások is vannak az életben, mint hogy elmaradhat egy karácsony, szóval nem sozt, nem szoroz különösebben. Fiatalabbaknak nyilván szomorú.
2020. okt. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
A csaladi tuti nem marad el, legalabbis nalunk nem hiszem, maximum lesz par ember, aki nem jon el, de engem ez speciel nem zavar, mert apueknal csak a felesege oldalan vannak idosek, oket meg nem ismerem, nem erdekelnek. Apa reszerol csak nagymamam van. Anyaeknal meg eleve csak mi 4-5-en szoktunk lenni, ok a ferjevel, en a parommal es tesom.
2020. okt. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
a családi miért maradna el?
2020. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%

Ha kijarasi korlatozas lesz, nyilvan elmarad.

De akarmekkora lesz a fertozott szam, a karacsony a kereskedelemnek a csucs, ezt nem hagyja ki Orban.


Egyebkent pont ezert kellenne mar most szigoritani az intezkedeseken, hogy a karacsony nyugalmasabban teljen. Ellaposodjon a jarvanygorbe.

2020. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%
szerinted melyik orvos.gg-nyaló zsaru fog hajnali kettőkor pont a ház előtt posztolni, hogy ne szökhessünk meg a saját lakásunkból a nagyszüleimhez vidékre? a kijárási korlátozás is csak olyan mint a határellenőrzés, veszélyes is lehetne, de mivel zsaruk csinálják, könnyű kikerülni.
2020. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
66%
Én nagyon örülök neki, de addigra úgyis enyhítés lesz szerintem. Kár, nagyon jó lett volna egy olyan karácsony, hogy végre tényleg nem megyünk sehova, senkihez, csak békében töltjük az otthonunkban.
2020. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nekem a karácsony nem idöponthoz van kötve, hanem érzéshez. Bensöséges érzéshez.

Sajnos nem vagyok benne biztos, hogy nem lesz kijárási tilalom karácsonykor.

Bezzeg majd a rendörök be lesznek osztva szolgálatra rendesen, megerösítve....

2020. okt. 27. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!