Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra egy 12...

Mit vegyek karácsonyra egy 12 lánynak? Mi népszerű ebben a korban?

Figyelt kérdés

Imád rajzolni és olvasni telefont tabletet nem szeretnék van neki... Imádja az ékszereket is. Tudnátok esetleg normális értelmes könyveket vagy

jó minőségű rajzkészlet márkát vagy esetleg valami mást tudnátok ajánlani? Előre is köszönöm szépen!


2020. nov. 7. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én húgom egy eBook-ot kapott nemrég. Ő is szeret olvasni, és nagyon tetszik neki. Netről leszedhető egy csomó könyv, tehát még anyagilag is megéri. Cserébe mondjuk nem lesz meg a könyv fizikai formában, tehát könyvgyűjtőknek ez nem ideális.
2020. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1- es Köszönöm! Megnézem őket a neten!
2020. nov. 7. 21:12
 3/17 anonim válasza:
100%
Ha szeret olvasni akkor ajánlom neki Leiner Laura könyveit, A Szent Johanna gimit én is ennyi idősen olvastam és imádtam :)
2020. nov. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm már olvasta őket de azt hiszem a 8 dik részt még nem.
2020. nov. 8. 08:48
 5/17 anonim ***** válasza:
3%
Iphone 12
2020. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Édességet, könyvet, illetve ceruzákat. A Faber Castell nagyon jó márka, viszont tudni kell, hogy nem olcsó! Valamint rajzlapokat is vennék.
2020. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm De írtam hogy telefonja/tabletje van.
2020. nov. 8. 11:13
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha mindenki aszerint vesz ajándékot neki, hogy mit szeret, akkor valószínűleg már mindene megvan az adott területen, ezért necces ez. De pl. rajzoláshoz tudok mondani olyat, ami nagyon ütős és valószínűleg nem ismeri, pl. a Derwent Inktense ceruzakészlet, ami egy nagyon élénk (intenzív - ahogy a neve utal rá) színű készlet és ha vízbe mártott ecsettel átfestik, akkor a színből tinta (ink) lesz, elmosódik és gyönyörű festménnyé alakul, ráadásul száradás után vízállók lesz, ezért pl. selyemre is lehet "festeni". Vagy másik izgalmas dolog a "karckép". [link]
2020. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm faber Castellt biztos veszek neki imádja főleg az ilyen több színű csillogósokat.
2020. nov. 8. 11:15
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as Köszönöm megnézem lehet tetszene neki.
2020. nov. 8. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!