Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mennyire illetlens...

Szerintetek mennyire illetlenség ha egy 14 éves kamasz nem vesz a szüleinek ajándékot karácsonyra?

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 12:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon.
2020. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miért?
2020. nov. 27. 12:43
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a szüleim nem fogadtak el semmit. Amit kaptam zsebpénzt azt mindig mondták, hogy ne rájuk költsem. Szóval inkább segítettem a háztartásban, készülődésben.
2020. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha csinál saját maga, akkor nem gáz.
2020. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Ajándékot nem elfogadni épp olyan illetlenség.
2020. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Oke ne vegyen

De attol meg csinalhatna valamit nekik

2020. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tizezres tetelekben gondolkodni. Valami kis aprosag is lehet a figyelmesseg jele.

Igy visszagondolva, nekem kellemetlen volt, hogy mi bontottuk ki az ajandekokat, Anyu pedig csak ult es nezett minket. Igaz, mi nagyon szegenyek voltunk es zsebpenzt sem kaptam. Aztan amikor mar modomban allt (kb.kozepsuli elejen), vettem neki ajandekot es oda tettem a fa ala! Nagyon orult!

2020. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk valahogy sosem volt ez divat, de zsebpénzt sem kaptunk.

Ma már úgy a nagyszülőknek, közelebbieknek veszünk valami apróságot, de szerintem nem az ajándék a fontos, az együtt töltött idő, közös ebéd-vacsora véleményem szerint többet jelent.

2020. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ az adott családban mi a szokás. Én 10 éves korom óta mindig veszek, vagy készítek. Amióta tudom, hogy nem a Jézuska hozzá. A vett ajándékra a szüleimtől kapott pénzből költök. Oké, hogy tulajdonképpen maguknak vesznek, de a választás joga az enyém. És jó érzés, ha örülnek a döntésemnek. Nálunk ez a szokás, hogy az ajándékokat a fa alá tesszük és vacsora után bontogatjuk. El se tudom képzelni a szituációt, hogy ők nem kapnak, csak mert nekem még nincs saját keresetem. A nagymamámnak és a nagybátyámnak is mindig veszek valamit.
2020. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Adj valamit! Ha nem tudsz venni, készíts, vagy kuponokat! Én egy anyuka vagyok, eddig a kuponoknak örültem a legjobban, és be is váltottam őket! Pl. rendet rakok a szobámban. Megpuszilhatsz és nem morgok. Hagylak egy órát pihenni. Szuper volt mindegyik, és egy fillérbe sem került.
2020. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!