Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az emberek nagy része miért...

Az emberek nagy része miért csinál nagy ügyet abból, hogy idén "más" lesz a karácsony?

Figyelt kérdés
Én pl. külföldön dolgozom, és hazajöttem, de sok kollégám majd online felhívja a családját, és meg van oldva. Nem kell utazniuk, felesleges pénzt kidobniuk tesztre, és ajándékokat se kell venniük. Kicsit irigylem is őket, de az én szüleim ragaszkodtak hozzá, hogy hazajöjjek, így tesztet is csináltattam. Ti hogy vagytok az egésszel? Gondolom senki nem fog nagy társaságban ünnepelni idén, de van aki teljesen lemond idén az ünnepekről, csak hogy mindenki egészséges maradjon, vagy hogy elkerülje az egész hercehurcát? Van aki semmit nem változtat a korábbi évek szokásain?

2020. dec. 18. 00:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
77%

Én azon rinyálok, hogy ilyen idióta társadalmat generált a vírus.


Nem tartozom egyik táborba sem, mindkettő ugyanolyan elbszott, a kettő között van az értelmi réteg ahová a SAJNOS kevés kivétel tartozik.


Szörnyű látni, hogy az emberek már egy karácsony miatt is képesek egymásnak ugrani.

Épp most láttam egy filmet, az a címe, hogy Végítélet, hát megmondom őszintén ha így haladunk el fogjuk érni azt az állapotot.

2020. dec. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
77%
Mi mindent ugyanúgy fogunk csinálni és tenni, nem változik e tekintetben semmi.
2020. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
36%
Pont nem fog érdekelni más véleménye, attól hogy van ez a vírus, még ugyanúgy talalkozunk és karacsonyozunk. A világ így is úgy is fertőzött már.
2020. dec. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Ne is mondd kerdezo. Volt kerdesem nemreg ebben a temaban. Itt a rokonsag nem tudja elengedni ezt a gorcsos ossze kell jonni mert csak akkor szeretjuk egymast es ajandekot kell a masik arcaba beletolni vagy penzt, mert akkor erzem magam valakinek temat.

En kicsit orulok, hogy vegre kreativabban koszonthetem a csaladom messzirol pl videokeszites, kepeslap udvozlet kuldozgetes, meg itthon rahangolodhatok a szukebb csaladomra. Hamarosan tavasz es akkor majd ossze is tudunk jonni.

A majd 90 eves nagyanyom aki atesett szinte tunetmentesen a kornaviruson na pontosan o mondta azt ezen a karacsonyon legjobb ha mindenki marad a seggen es nem szeretne ha osszegyulnenk miatta😂

2020. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Nem olvastam a válaszokat...


Én napok óta a jogszabályokat bújom (idekint és otthon), és igyekszem megoldást találni. Szeretném a családommal tölteni a karácsonyt. Hogy ők jönnek hozzánk, vagy mi megyünk hozzájuk, az részlet kérdés. Ahol kiskaput találunk... Ajándékok? Nincsenek. Nálunk egyébként is minden zárva.

Eljutottunk odáig, hogy mindennél többet ér, ha együtt ülhetünk a karácsonyfa mellett...

2020. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
En par napja jottem haza vonattal. Volt nalam Covid teszt de senkit nem erdekelt. Legtobb ismerosomet is at engedték, meg se neztek a papirjaikat. Csak a legritkabb esetben kell karantenba menni. Ha repulovel jossza, akkor sajnos kell.
2020. dec. 19. 20:30
 27/28 anonim válasza:
100%
Mi csak kis családban szoktunk ünnepelni. Szülők, nagyszülők, gyerekek. Most is így lesz. Unokatestvérekkel nem szoktunk össze jönni, mindenki szanaszét vagy az országban, másik országokban.
2020. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 everlight ***** válasza:
100%
mert szar így az élet,az hogy az 1 százalék kedvéért kell kibaszni a 99 százalékkal akik el se kapják a vírust
2020. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!