Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az egészséges, hogy nincs...

Az egészséges, hogy nincs kedvem a karácsonyhoz?

Figyelt kérdés
25/F
2020. dec. 20. 23:29
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom a háttér sztorit, tehát nem tudom a választ sem
2020. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
54%
Ebben a szar helyzetben nem csodálom. ::
2020. dec. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nekem tavaly se volt hozzá kedvem, idén sem.

Ha eddig szeretted, akkor nem egészséges.(Mondjuk ez után az év után tényleg érthető 🥺)

Ha eddig sem voltál érte oda, akkor szerintem nem gáz, ilyen embertípus vagy.

(Nálam ez tavaly sem egészséges, "normális" okokból volt.)

2020. dec. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem csodálom. Mondjuk, ahhoz tudni kellene, hogy eddig sem szeretted, csak az idei év miatt nincs hozzá hangulatod, vagy egyéb okokból.

Nekem évről évre kevesebb kedvem van hozzá, a gyerek is egyre nagyobb, az idei év is nagyon gáz volt, ráadásul nemrég temettük anyóst, szenteste lesz 1 hónapja. Jól sem vagyok, szóval felőlem el is maradhatna..

2020. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Gyerekként imádtam a karácsonyt, mert olyan emberekkel voltam körülvéve, akik meséssé varázsolták számomra az ünnepet. Együtt készültünk, együtt nevettük. Az elmúlt 10 évben 7-en közülük meghaltak. Volt aki idősebb volt, volt aki fiatalabb, és rákos. Így már csak a szüleim maradtak, és a bátyám. Unokatesók idén nem akarnak találkozni, mert ott még vannak idősebb családtagok. Alapból egy zárkózottabb típus vagyok, barátnőm sincs, aki pótolná ezt az űrt. Így érthető, hogy nem tudom annyira élvezni most az ünnepeket. Ugyanakkor van munkám, és tudtam magamnak és másoknak is szép ajándékokat venni. Számomra ez a lényeg, így kicsit magamnak alakítom ki a karácsonyt. :)
2020. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Na, én 26 vagyok, és nekem sincs kedvem a nyolcvanadik rokonnal is jópofizni. Ráadásul a 1,5 éves gyerekkel, terhesen a kistesóval, nekem ez az egész főzöcskézés-sütkérezés-rokonlátogatás téma csak púp a hátamra. Nem beszélve az összes mindent jobban tudó,évi egyszer jelentkező rokontól, meg a neten forráskritika nélkül összeolvasott sületlenségek tényként való közléséről, amikor persze te vagy a hülye, ha nem hiszed el, hogy a földön kívüliek leigázták Amerikát, ezért Trump elküldte a nagyköveteit Kínába, hogy mentsék meg a világgazdaságot, és ezért fejlesztették ki a Covidot. Csak ugye minden dédszülő bevágja a hisztit, ha esetleg nem pontosan úgy van minden, ahogy ők azt elképzelték, és mondjuk a gyerek előbb elalszik, vagy nem hajlandó megenni a pusztulatosan csípős mittudoménmit. Húú, nagyon nincs kedvem az egészhez.
2020. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Legalabb vannak rokonaid, akiket latogathatsz. :) Mi 3an leszunk karacsonykor. Nincs a csaladban se nagyszulo, se nagyneni nagybacsi, bar igy legalabb nem kell nagyon ajandekot se venni.
2020. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nekem sincs kedvem, nincs hangulatom sem. Pedig van párom is és családom is, de nincs kedvem ehez a kényszer vigyorhoz meg a talpaláshoz. Szerintem normális. 😊
2020. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egészséges de furcsa is egyben
2020. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!