Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fel tud szedni...

Szerintetek fel tud szedni egy 23 éves lány karácsonyig 10 kilót? Egészséges ez?

Figyelt kérdés
174 centi és 65 kilóról 75 kilóra hízna, az még BMI szerint pont belefér. Szerintetek reális ennyi hízás karácsonyig?

2015. szept. 28. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Ne hízz, inkább kezdj el izmosodni sport által. Izmosodás során is fog nőni a testsúlyod!


Egyébként minek akarsz te hízni?

2015. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem egészséges, mivel nem kell híznia. Főleg nem 10 kg-t.

Most sem sovány, tehát nem indokolja semmi a hízást.

Tornázzon, ha elégedetlen a kinézetével, formálja a testét.

75 kg-san szerintem nagyon zsíros lenne.

Kivéve, ha testépítő és izmot akar építeni. De azt én nem hízásnak nevezném.

2015. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy előjelhiba van... :)
2015. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt akarja, akkor simán. Én még csak nem is akartam, mégis fel tudtam szökni 73-ról 77-re egyetlen hét alatt... :/
2015. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Simán, az még fiatal. Jól működik a szervezete és az anyagcseréje.
2015. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kéne! Utána januárban meg majd jön a kérdés, hogy szerintetek le tud adni egy 23 és fél éves lány húsvétig 10 kilót?
2015. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha el akarja csúnyítani magát, akkor hajrá. Egészségügyileg tényleg csak 75,5-től lenne csak túlsúlyos, de esztétikailag már bőven eléggé túlsúlyosnak tartunk egy ilyen csajt.
2015. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez függ a genetikától. Ha valaki pedig 120 kilósan érzi jól magát 160 centivel, szerintem azzal sincs baj, néha a boldogság fontosabb mint az egészséges testsúly. Főleg ha csak 75kg-ról van szó. 72-73kg-val tuti hogy még teljesen egészségesnek és egyáltalán nem kövérek nézne ki egy 174 centis lány. Ha egy 73-74kg-nál nem lenne több az mondjuk nem ártana (ünnepekkor plusszban felszökik még pár kg)
2015. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, én pl. képtelen vagyok ilyen vagy tizedekkora tempóban hízni, akárhogyan is eszem.

Viszont ahogy már írták, ez nem jó ötlet. Tudom, hogy vannak még olyan emberek is, akik minél kövérebbek akarnak lenni, de ettől még egészség és esztétika (bár ez szubjektív) szempontjából sem jó felszedni egy csomó hájat.

Izomból OK lenne, persze ahhoz nem pár hónap kellene.

2015. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem mindennap 1 tábla csoki vagy 2-3 szelet süti, és megvan. :) Az okára viszont én is kíváncsi lennék, remélem, senki se akar felhizlalni, aztán levágni karácsonyi vacsorára. :D
2015. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!