Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Úgy mentek egymáshoz az...

Úgy mentek egymáshoz az emberek, mintha nem is lenne járvány?

Figyelt kérdés

Az én szűkebb környezetemben (Szfvár) kb semmi sem változott. A lakótömb tele volt rokonokkal, masszív töltött káposzta szag a lépcsőházban, parkoló tele, folyamatos cirkálás a szabad helyért. A 2 szinttel lejjebb lakó 80 éves nénihez is jöttek a gyerekek, unokák, ölelkezés, puszi-puszi "nincs is vírus" jelszóval, vonatok fullon voltak, távolsági buszok úgyszintén. Tegnap este 9-kor egész nagy forgalom a városban. a 20:15-ös Dégre induló busz is majdnem tele volt. (holott elvileg megint érvényes a kijárási).


Ti mit tapasztaltatok? Nem lesz ebből baj?



2020. dec. 26. 10:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%
Nalunk szerencsére Home Office volt mondjuk. Igy igenis nem mindegy hany emberrel vagy egyutt
2020. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
9: az nem tűnt fel hogy a rokonaitok nagyon gyorsan bele is egyeztek, hogy ne menjetek? :D
2020. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12: mivel az unokatesoink covidosak voltak par hete, es naluk vannak idosebb csaladtagok is, igy kollektiven lebeszeltuk a mostani talalkat. Egyedul en mentem el hozzajuk, aki mar atesett a covidon, es mult heten negativ is lett a tesztem, azota meg sehol nem voltam kb. Szabad eg alatt talalkoztunk :)
2020. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!