Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Anyum semminek se örül karácso...

Anyum semminek se örül karácsonyi ajandeknak , vmi ötlet?

Figyelt kérdés

1szer vettem neki 1 táskát amit régóta szeretett volna de végül sosem hordta mert nem olyan a kialakitasa ami neki megfelel. Vagy nem olyan márkát vettem vmibol amit ő igazán szeret. Mindig panaszkodik h nincs neki ez még az a Konyhába de konyhai felszerelést se kap mert neki az nem ajándék mert azt mondja mindenkinek abból csinálja. Ajandekutalvany se jó ötlet mert az még oda adja a hugomnak h inkább koltse el ő . Bár Mindig panaszolja nincs 1 ruhaja se de hiába veszek neki utalványt 1 boltba ha erre még azt mondja a hugomnak adja mert ő fiatal neki kell a ruha neki meg már mindegy .. de ugyanez pl ágyneműbe arról is panaszkodik ezer éves de ha kap inkább másnak adja h másnak jobban kell..

Ismerosom mondta h ő utazást ad a szuleinek na hát itt az sem jó mert sosem érnek rá elmenni mert apa dolgozik folyamatosan.

Próbáltam cuki kis emlekezetes dolgot venni , rólunk szóló személyes könyv, legjobb anyas cuccok de úgy vettem észre azoknak se nagyon örült.. tanácstalan vagyok mit vegyek neki



2021. nov. 12. 06:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Parfüm? Már ha tudod miylet szeret. Vagy smink cucc. Utalvány a fodraszahoz/kozmetikusahoz/körmösehez
2021. nov. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Ne vegyél neki semmit, viszont, amikor ezen sír, sajnáld nagyon. A mártírok ezt szeretik.
2021. nov. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Parfum se jó azt is mindig tesomnak adta. Sminket nem használ és nen jár se kozmetikushoz se kormoshoz, fodrászhoz meg évente jár a végéből vagatni de ennyi..

2es.. én azért szeretnék neki valamit.. szeretem anyumat és jó a viszonyunk csak ez a karácsonyi ajandek nála nehez

2021. nov. 12. 07:05
 4/9 anonim válasza:
73%

És ha együtt elmennétek pl. ilyen anya-lánya programra? Az élményplázán sok ilyet találni. Akár lehet névreszólóra is kérni, ajándékkártya formában. Így talán nem fogja odaajándékozni.


A másik megoldás lehet, hogy együtt elmentek a kedvenc butikjába és választotok valamit közösen. Ez kevésbé ünnepi megoldás.

2021. nov. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Én a helyedben apukáddal beszélnék, hogy szeretnéd őket befizetni mondjuk egy wellness hétvégére (ha megengedheted magadnak) karácsonyi ajándék gyanánt. Ha apukád belemegy, hogy azon a hétvégén nem dolgozik, akkor lehet ő könnyebben meggyőzi anyukádat, hogy "hagyja a dagadt ruhát másra". Gondolom évek óta nem voltak sehol kikapcsolódni.
2021. nov. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
semmit, ha megvennéd a szíve legtitkosabb vágyát, azt is továbbadná, csak hogy tovább negatívkodhasson. vannak ilyen emberek, le kell őket szrni. vegyél neki egy bögrét, és hallgasd meg,ahogy panaszolja, hogy bögrét vettél neki. meg hallgasd meg, ahogy elsírja az egész városnak. ezzel lehet a fajtájának a legnagyobb örömet okozni, ahogy kettes írta.
2021. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Könyv, sólámpa, puha meleg köntös, színházjegy, belépő gyógyfürdőbe?



Egyébként mit szokott csinálni szabadidejében? Abból kellene kiindulni. Tudom nehéz, az én anyum is pont ilyen. (Ő még az ékszernek sem örül, mert fémallergiás, növénynek sem mert azokkal már tele a lakás. 🤷 Stb.)

Esetleg élmény ajándék, amit 20 közül kiválaszthat magának, és olyanok szoktak lenni közte, hogy borkóstolás, lovaglás, kétszemélyes vacsora, szabadesés szimulátor, kiállítás stb.

2021. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem készíts a saját kezeddel ajándékot! Pl. Tegyél saját keretbe olyan képet, amelyiken mindannyian rajta vagytok. Egy régit, amin még kicsik vagytok! Elég nehéz eset! Nem lehet, hogy depressziós? Az, hogy belefáradt az életbe, kiégett?
2021. nov. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te mindent megtettél, nem hiszem, hogy ez változni fog. Anyukád nem igényes magára, kicsit mártírkodik. Esetleg valamilyen fogyó dolog, amit úgyis biztos elhasznál? Kávé, tea, csoki, bor? Ajándékkosár? Vagy fizesd be a fodrászához egy új frizurára, festésre.
2021. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!