Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Barátnőmnek karácsonyi ajándék...

Barátnőmnek karácsonyi ajándék egyéb ötletek?

Figyelt kérdés

22 éves barátnőmnek szeretnék vásárolni valamit karácsonyra, de egyszerűen nem tudom hogy mivel lepjem meg őt.

Egyéb ötletek érdekelnek. :)



2021. nov. 16. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amiket kimodottan szeret? Esetleg hobbijai, vagy olyan dolgok amikért kifejezetten rajong?


Mivel így picit nehéz ötleteket adni, ha nem tudjuk milyen témakörben kellene ajándékot ajánlani.

2021. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát.. ruháknál a drk-t szereti, ezenkívül sajnos nem tudok semmit :/ nem egy nagyravágyó mint én😄 neki általában soha nem kell semmi 😄😊
2021. nov. 16. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:

S szabadidejében mivel foglalkozik?

Olvasni nem szokott? Ha még is, vehetnél neki olyan könyveket amiket szeret, vagy olyan témában keresgélj könyveket amiket olvas.


Említetted, hogy 22 éves, esetleg egyetemista, vagy dolgozik? Ha egyetemista, akkor akár egy wellness hétvégére ha befizeted magatokat, ahol megpihenhet. Esetleg mozijegyek egy olyan filmre ami érdekli, koncert jegyek.


Esetleg ha konkrét dolgot szeretnél, akkor nincs olyan dolog, tárgy ami mondjuk tönkre ment neki, és még nincs belőle másik? Ha van akkor azzal is meglephetnéd.


A ruhákról csak annyit, hogy nem mindenki szereti azt, ha más vásárol neki ruhákat. Kimondottam én sem szeretem 21 éves létemre, szeretem magamnak venni a ruháimat. Szóval csak egy jó tanács ;)


1-es voltam :)

2021. nov. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ruhával kapcsolatban, én nem vennék neki, max. csak ajándékkupont vennék amivel később levásárolhatja. :) eddig egyenlőre ez jutott eszembe, nagyon más ötleteim nincsenek :/

Olvasni nem szokott, pihenni meg csakis velem pihenne, nélkülem nem akarna menni sehova, tehát ez is kilőve :/

2021. nov. 17. 09:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért sem akarom ezt a kikapcsolódás féleséget, mert ez nem olyan személyes ajándék, ez olyan mintha magamat is meglepném vele.
2021. nov. 17. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is egyedül gondoltam, hogy elküldöd, hanem mehetnétek közösen valahova
2021. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom, én írtam meg rosszul a választ de értettem mire gondolsz :) de ilyen “közös” ajándékot nem szeretnék.

Amúgy is elszoktunk mindig menni közösen valahova, karácsonyra valami személyeset szeretnék

2021. nov. 17. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!