Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit gondoltok, 40.000ft...

Mit gondoltok, 40.000ft mennyire sok/kevés/átlagos mennyiségű pénz a Karácsonyi ajándékok vásárlására ? 1 gyermekről lenne szó.

Figyelt kérdés

Végül is az év egyik "legnagyobb ünnepe".

Ilyenkor mindenki megajándékozhatja a másikat azzal, amit év közben nem feltétlen engedhetne meg... stb...



2021. nov. 23. 06:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
34%

19: nincs kihegyezve egy napra. Máskor is törődünk egymással. A szeretteinkkel töltjük az ünnepet. Nem keresünk fel ezer éve nem látott, nem kedvelt rokonokat. Az ajándék mellékes. Szeretek örömet okozni, ezért készülök ajándékkal is. De nem csak karácsonykor.

De volt olyan is, hogy nem volt pénz ajándékra. A hangulat akkor is jó volt.

2021. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
49%
21 ezzel magam is egyet értek.
2021. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ezt mindenki a saját pénztárcához méltan döntse el.
2021. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
40%
A karácsony ha tetszik, ha nem a szeretetről szól nem arról hogy jaj most az egekig költekezzük ki magunkat. Össze gyűl a család, finomakat eszik és adnak egymásnak valami jelképes dolgot. De nem több százezres tételeket. Nyugodtan lehet lepontozni.
2021. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
29%

Felnőttként nem emlékszem már, hogy milyen ajándékokat kaptam karácsonyra. Az viszont a síromig elkísér, hogy mennyi szeretetet, törődést, közösen eltöltött időt, mese, játék, társasozás, kirándulás, közös sütés-főzésben volt részem.

A tárgyak sosem tettek boldoggá az élmények annál inkább! 😊

2021. nov. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
43%
Hát nekem gyerekkoromból csak az maradt meg karácsonykor hogy anyám majd megőrült mert mama helyett is neki kellett több napra +20 főre a kaját sütit csinálni. Őrültek háza volt, csak a veszekedés, áskálódás. Nekem meg pont az maradt meg, hogy mikor végre a szüleimmel voltam hármasban milyen menő játékokat kaptam. Volt hogy egy egész bionicle kollekciót és elsírtam magam úgy örültem. Mai napig féltve őrzött kincseim.
2021. nov. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!