Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lehet hülye kérdés,de ha...

Lehet hülye kérdés,de ha tavaly szenteste született a babám,akkor ti az ideit első vagy második közös karácsonyként tekintenétek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 12:36
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

ti az ideit első vagy második közös karácsonyként TEKINTENÉTEK?

Ezt irtam. Nem pedig ezt: ha tavaly szenteste szultem,akkor hany eves lesz a fiam/hány szentestét élt meg?

De orulok,hogy legalabb egy kis idore ugyan,de okosnak erzed magad. 😊

2021. dec. 20. 08:39
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Azt is írtad kérdező, hogy "Lehet hülye kérdés..."

Igen, ez hülye, ostoba kérdés. Büszke lesz rád a gyereked, amikor már felméri ésszel, hogy milyenek az anyja képességei.

2021. dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Rád mef anyukád lehet büszke.
2021. dec. 20. 10:05
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Lehet is büszke, mivel én nem kérdezek ilyen hülyeségeket, hogy ha tavaly már együtt karácsonyoztunk, akkor hogy tekintek erre. Ez matematika, nem filozófia...
2021. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, az az igazi karácsony, amit annak érzel. Neked az otthon babázás a kórházi helyett, másoknak meg az idegenek életébe való belepofázás a saját ügyeik helyett, ne foglalkozz velük :D boldog karácsonyt neked és a picinek is!
2021. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

25ös!

A kérdező nem tudta saját maga eldönteni a véleményét!!! Ezért kérdezett meg másokat. Nem én vagyok a hülye, ha elmondom neki,hogy életképtelen. Ez matematikai kérdés volt nem filozófia.

2021. dec. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Oké, kielégültél már rendesen?
2021. dec. 22. 11:56
 28/29 A kérdező kommentje:
Egyébként utólag tényleg értelmetlen volt a kérdés,amit már akkor is érzékeltem valamelyest,de azért nem gondoltam,hogy bárkinél is ilyen heves érzelmeket fog kiváltani. Szerintem nagyon sok probléma lehet az életedben,ha abban látod "örömödet",hogy vadidegeneknek megasszondod a tutit, ócsárolod,elhordod mindennek. Sajnálni tudlak. De azért boldog karit mindenkinek! Puszi.
2021. dec. 22. 12:00
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Attól te nem leszel értelmesebb, hogy az én életemet is próbálod leszólni. Ha szar életem van, ha jó életem, te akkor is ostoba vagy.
2021. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!