Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 12 éves kislányomnak mit...

12 éves kislányomnak mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Imádja a lovakat, 8 éve lovagol, van 2 nyuszink, telefonja, tabletje van, nem annyira menőzős kislány, szoktam neki venni ruhákat, lovas játékot, legot.

2021. nov. 27. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
én ebben a korban a hajvasaló, hajgöndörítő stb-ért rajongtam, vagy esetleg bútorokat is szoktam kérni. ha szeret lovagolni, és pl. régebbi már a csizmája, vagy valamelyik felszerelése, akkor annak is megörülne, ha megleped egy újjal szerintem. Én nem olyan rágen voltam 12, ha gondolod írhatsz privátba szivesen segítek.
2021. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Hát, 12 évesen ne játékot, legót vegyél neki.

Az előttem szóló ember jó helyen jár, valami hasznosabbat vegyél neki, ami a korának megfelelő, esetleg előre mutató.

2021. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A legot minden nap az apukajaval rakta ki en pedig figyeltem oket, seitettem nekik, a hajvasalohoz meg fiatal, nem illik hozza, lovas dolgokat nemreg kapott. Szeret jatszani, kreativkodbni. Koszonom az eddigi valaszokat, meg meglatom.
2021. nov. 27. 22:29
 4/15 anonim válasza:
100%

Én imádtam a kézműves dolgokat. Egyszer kaptam egy ilyen karkötő fonós szettet nagyon szerettem és jó hosszú időre elfoglaltam vele magamat.

Habár ez ma már sajnos nem divat ezért gondolom ez ki van lőve, de én 14 éves koromban tanultam meg kötni. Kaptam egy újságot amiben levoltak írva az alap lépések (bár hozzáteszem az elején anyukám segítségére is szükség volt), és elég sok ötlet volt benne hogy mit készítsek. Járt hozzá két kötőtű meg fonál, ez is egy olyan dolog amivel az idők végeztéig eltudod magad foglalni. Bár nem egy olyan dolog amivel az osztálytársaknak lehetne dicsekedni stb..

Nagy álmom volt egyszer egy kistáska is. Korábban mindig csak nagy iskolatáskáim voltak és emlékszem a legnagyobb problémám az volt hogy suli buliban hol tároljam a pénzem és a telefonom. Ezért karácsonyra mindenképpen egy vállra akaszthatós kistáskát kértem.

2021. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk megkérdezhetnéd, mit szeretne...
2021. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4 es, koszonom, ezeknek nagyon örülne valószínűleg, kistáskája már van, barátnője már elkezdte megtanítani iskolában kötni 1 órán át csinálták, igaz 1 ecsettel, de nagyon boldog volt.
2021. nov. 27. 23:28
 7/15 A kérdező kommentje:
5 os, megkérdeztem, idén nincs nagyon ötlete, nem tudja mit szeretne.
2021. nov. 27. 23:29
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Itt vagyok pl én :D engem meg se kell venni :D mi a jobb 🎁 az életben, mint egy jó társ 😂
2021. nov. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
2%
vibri
2021. nov. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Nos, látom már előttem páran írtak remek ötleteket, illetve a kedves trollok is megtalálták a kérdést.

Már néhány éve elmúltam 12, hasonlóképpen voltam, amikor annyi idős voltam, mint ő, de örömmel emlékszem vissza. Ugyanez volt, megkaptam amire csak szükségem volt, de sosem menőztem vele :)


Amivel biztosan nem lehet mellé lőni, az a festővászon, szénkészlet vagy pasztellkréták (ezek mondjuk nagyon maszatolósak) de egy szórakoztató könyvnek is biztosan örülne!

2021. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!