Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a családtagjaimnak?

Mit vegyek a családtagjaimnak?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mit vegyek. Minden évben bármit vettem, nem örültek neki. Nyilván akkor örültek, de most félre van dobva senki sem használja amiket vettem.

Szüleimnek nincs semmi hobbijuk, sehova nem jarnak el, csak dolgozni. Anyum nem sminkel, nem hord ekszereket stb.

Semmi otletem sincs de komolyan.



2021. dec. 5. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyit szánnál rá személyenként? Hány éves vagy?

Az én szüleimnek is nehéz olyat venni,a mit használnának is.

Pár ötlet így látatlanban: gravírozott páros pohár a szülőknek, alkohol, ha isznak, power bank.

2021. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálatok az nem működik, hogy megkerdezed tőlük, minek örülnének karácsonykor? Mi ezt van, hogy megbeszeljuk, igaz igy nem annyira extra a meglepetés, viszont a másik legalább hasznos ajándékot kap. Azt mondják az a jó ajándék, amit a másik sajnálja megvenni magának, de közben szeretné. En amúgy evkozben is sokszor figyelek rájuk, es van hogy már jegyzetelem is le, hogy na majd ezt megkapja karácsonyra..


Anyukád főzni gondolom szokott sütni, főzni. Azt nem irtad, mennyi a keret összeged kB, de egy konyhába való dolog, háztartási eszköz ami nincs vagy már nem az igazi, hasznos lehet. Esetleg ruhák, en volt hogy sálat, zoknit vettem, vagy esetleg apukamnak egy drágább italt.... Élmény, színházjegy esetleg..

De azert csak te ismered őket... Mi az amit vettél, es nem örültek neki? Amit nem használnak?

2021. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Okosvibrátor? Egy appal belehet minden progit állítani, csak épp h nem termékenyít meg de azon kívül mindent csinál! Ha férjes, akkor tuti hasznos lesz.
2021. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!