Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mit vegyek barátom...

Szerintetek mit vegyek barátomnak és családtagjaimnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Semmi ötletem nincs már, interneten sem találok mert vagy meg vettem már nekik vagy úgyse vennék hasznát, hát ha nektek van valami jó ötletetek! :)

értelmes kommentelőket várok! :)



2016. dec. 4. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt nem tudom, de te kérj egy nyelvtankönyvet, amiből megtanulod a "megvenni" szót helyesen leírni.


De tényleg, szerinted honnan kéne tudnunk, minek örülnének?

2016. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz semmi ötletet írni akkor ne is kommentelj ide, írtam is hogy értelmes válaszokat szeretnék kapni, és huha el írtam egy szót, ennyire unalmas az életed hogy ilyenekbe kötsz bele ?!
2016. dec. 4. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézz be a bigyoshop.hu oldalra!
2016. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mondjuk könnyebb lenne ötletet adni ha leírnád hogy hány évesek és mi az érdeklődési körük.
2016. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legalább a válaszomm ásik felére is reagálhatznál, pattogás helyett.

Életkorok, nemek, érdeklődési körök nélkül nem lehet érdemi választ adni, te nagyon okos!

2016. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyukádnak szakácskönyvet, apukádnak pálinkafőzőt, fiú testvéredet fizesd be tánctanfolyamra, barátodnak egy nagy csomag óvszert
2016. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

En pl hugomnak 5D s mozijegyet adok,mert meg sosem volt

Batyamnak tusfurdos szettet xd nincs jobb otletem

Anyunak konyvet

Plusz anyunak meg apunak csinalok egy olyant hogy egy bodonbe ilyenkis cetliket teszek,amiken emlekek vannak,vagy csak szimplan tettek,tulajdonsagok,amiert szeretem oket

Igazabol nalunk mar nem arrol szol a karacsony hogy kinek mennyi ertekben adunk ajit, hanem hogy teneg egyutt van a csalad,legalabb akkor :)

Ja es a baratomnak gokartjegyet veszek:)

18/L

2016. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!