Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kikkel fogod tölteni a karácso...

Kikkel fogod tölteni a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Hány éves vagy kikkel laksz együtt?(milyen családtagok?) Kik jönnek hozzátok karácsonyozni ill. Kikhez mentek ti?
2021. dec. 10. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyámmal,kishúgommal,a kiskutyájukkal és a kiscicáikkal.Oda nem hiszem hogy megy valamelyik rokon,bár kitudja.Én nem tartom a kapcsolatot igazán velük,ha anyám és húgom menni szeretnének,hát akkor ők elmennek,én pedig addig ott maradok náluk az állatokkal.Amúgy 34 vagyok és egyedül lakom.
2021. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
58%
Mi németbe lakunk, és elméletileg magyarba leszunk, na hogy ott kikkel nem tudom.. de remélem minden rendben lesz mindenkinek
2021. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ígyvan! Sok sikert mindenkinek.
2021. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Anya, apa, nagyi, kutyusom és Jézus, akiről ez az ünnep valójában szól. Barátokat és a többi rokont pedig mivel messze laknak karácsony másnapján vagy két ünnep között látogatjuk meg.
2021. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Férjemmel és a két gyerekünkkel.

Megyünk anyósomhoz, ott még otthon lakik a két sógorom (ők még nagyon fiatalok).

Megyünk a nővérmékhez, ahol ott lesz apu és a másik nővérem a családjával.

Megyünk még anyósom testvéreihez, ez ilyen nagy családi összejövetel, ők 4-en vannak testvérek, mindenhol van 2-3 gyerek és már unokák is, így vagyunk egy páran, de mi imádjuk.

Utána hozzánk is jönnek férjem nagyszülei és anyósomék.

Mindenhol sokan vagyunk, de nem teher, szeretjük. Szerencsére nem csak ilyenkor jövünk össze, mi évközben is sokat vagyunk együtt.

Barátokkal is össze ülünk valamikor, illetve a szilvesztert is velük töltjük.

2021. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kutyammal leszek mint altalaban ... megyunk kirandulni.
2021. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lakótársakkal és Poppyval, a kutyával, mert Bristolban élek.
2021. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
egyedűl! és remélem nem látogat meg senki!
2021. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!