Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot adjak egy fiúnak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nemrég volt ilyen karácsonyi húzás és hát egy olyan fiút húztam akit nem ismerek olyan jól, de annyit tudok róla, hogy szereti a kémiát. Valamilyen kémiai ajándékra gondoltam, de a legtöbb amit a neten láttam azt meg kell rendelni és nekem nincs időm megvárni a rendeléseket. Sos kéne a segítségeteket, írhattok mást is, nem csak kémiai dolgokat.

2021. dec. 11. 11:22
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ez nagyon tetszik, esetleg valaki nem tudja hol lehet ilyet kapni (rendelés nélkül)

2021. dec. 11. 11:41
 2/4 anonim válasza:

Raszánsz kb. 14-30 ezret?

Amúgy 2 munkanapon belüli szállítással: [link]

2021. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltas egy bögrét neki ami ez a kémiaivegyjel táblázat van meg valami édességet vagy jópofa tollat.
2021. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, nemrég azt is kiderítettem hogy szeret röplabdázni, ha van valami ötletetek ehhez akkor osszátok meg velem:)
2021. dec. 14. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!