Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen kézzel készített...

Milyen kézzel készített ajándékot adhatnék az egyik barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nem szoktunk nagy ajándékozásokba esni, így most is csak valami jelképes apróságra gondoltam, főleg valami kézzel készített ajándékra ami talán picit személyesebb így pl. gyertya,fellógatható dísz süthető gyurmából, mézeskalács dísz (szintén fellógatható vagy esetleg házikó, gyertyás stb.). Szerintetek ez jó ötlet lenne? Van valami más ötletetek?

Másoknak egyébként általában sütni szoktam, viszont ő sok mindent nem ehet meg, a mentes dolgokban pedig nem vagyok otthon, így ezt mellőzném. Valamint abban gondolkoztam még, hogy varrnék neki egy szatyrot (ezt már régóta tervezem) csak erre nem biztos, hogy lesz időm.


2021. dec. 12. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egyik évben minden barátnőmnek gyönyörű, klasszikus óriásgömb karácsonyfadíszt vettem. Üvegfesték kontúrral ráírtam a nevüket, és egy évszámot.


Ha nem gond az angol, a pinteresten mindig remek ötletek vannak.


[link]

2021. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!