Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi volt a legrosszabb dolog...

Mi volt a legrosszabb dolog amit osztálykarácsonyi/munkahelyi karácsonyi húzáskor kaptál?

Figyelt kérdés
2021. dec. 13. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennek örültem amit kaptam.Egyszer volt hogy álltam ott üresen,mert aki engem húzott az nem jött el,mivel beteg volt.Azt mondták ne bánkódjak mert ha jön majd suliba,biztos hozni fogja amit vett nekem.Jött is,de nem hozott semmit,azt mondta hogy tudta hogy nem lehet ott az ajándékozáskor,ezért inkább nem is vettek semmit a szülei amit átadhat.De ha szeretném akkor szól nekik,és vesznek valamit,vagy kárpótlásként megmondhatom hogy pontosan mire vágynék.Azt mondtam neki,hogy hagyja inkább,nem fontos az egész.
2021. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy osztálytársam (lány) attól a fiútól, aki húzta, már bontott férfi dezodort és egy törött mécsestartót kapott. Értelemszerűen nem volt boldog.
2021. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 doboz fültisztító pálcát kaptam egyszer munkatársamtól.


(nem vicc)


Egyébként nem esett szarul, pont, hogy jót nevettem rajta :D

De ettől függetlenül akitől kaptam ő komolyan gondolta.

2021. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit pont hogy máshogy volt. Koliban húztunk, természetesen azt húztam akit nem kedveltem. Ennek ellenére nagyon figyelmes, hasznos ajándékot vettem neki, és egy köszönömöt se kaptam tőle, csak mikor külön rákérdeztem “tetszett e”

Szóval azóta nem veszem ki a részem az ilyen felszínes ajándékhúzásokból:D

Egyébként én teafiltert kaptam ami alapjában béna ajándéknak tűnik, de több szeretet és kedvesség volt benne mint bármely más ajándékban...hihetetlen hogy valaki megköszönni se képes a kedvességet

2021. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én tavaly előtt bontott ceruzacsomagot(hiányos), vattacukrot, sparos(vagy coopos) kukit....
2021. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy doboz 3,5es riska tej😂
2021. dec. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

- koszos plüss mosómedve

- félig leesett fejű plüssmaci

- sima Dove tusfürdő (több osztálytársam is ott nyugtatgatott utána, hogy "nem értem, miért kaptad, eskü, nem vagy büdös" :D)

2022. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2500-3000 forintos kerettel pár darab száraz mézeskalács és egy 300 forintos figura :(
2022. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!